Skocz do zawartości

Yamaha Fzs 600 Fazer


Adamoo

Rekomendowane odpowiedzi

A więc przedstawię wam swoją Yamahę :smile: którą zakupiłem 09.03.2012r :mrgreen: Yamaha jest z 1999r przebieg przebieg jak narazie 46 000 km i nadal rośnie :mrgreen:

Z czasem planuję :

- paski na koła

- wymienić tylną oponkę :mrgreen:

- wypolerować tłumik sety i inne aluminiowe elementy na lustro

- pług (jak się wyrwie gdzieś za dobrą kasę 8-) )

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Na 2 ftk wygląda jakby zbiornik był pognieciony lecz to tylko zdjęcie jakoś tak wyszło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję zakupu Adamie - w końcu powróciłeś na FŁM :smile: Maszyna, sprawdzona - stan wygląda na bardzo dobry :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie kładź kasku na ziemi :smile: Taki przesąd, że później będzie ciągnął do gleby :smile: Tak poza tym Fazerek ładny i widzę, że zdjęcie robione w mojej okolicy :P

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolałabym powiesić na lusterku mimo wszystko

Ja wieszam nie na lusterku a na manetce przy sprzęgle :smile:

Nigdy nie kładź kasku na ziemi

A ja słyszałem ten przesąd w wersji, że jak kask górną częścią dotknie ziemi to gleba murowana (np jak Ci spadnie) ale nie słyszałem, żeby nie kłaść na ziemi :biggrin:

wypolerować tłumik sety i inne aluminiowe elementy na lustro

Wypoleruj tak, żebyś nie musiał w dzień świateł używać bo będą niewidoczne :DBardzo ładny fazerek, czekamy na efekt i koniecznie podziel się fotkami!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fazerk... :)A zamiast pługa nie myslałeś może, żeby zakupić owiewki boczne, widziałem 2 Fazerki w owiewkach i bardzo przyjemnie wyglądały :)Bardzo Fajny sprzęcik :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitać kolegę z Górnej ;)ładna Fazerka, łezka się w oku kręci.. człowiek przejeździł kilka sezonów takowym sprzętem B)srebrne paski na koła dodadzą uroku Fazerkowi :riding:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno nic nie pisałem bo czasu nie było na nic bo zapierdziel w sql http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png Więc faza ma się dobrze w ostatnim czasie wypolerowałem wydech http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

Takie tam foto ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I taki tam bonusik :laugh2: Yamaha dostała cztery nowiutkie świece po ostatnim incydencie z jedną świecą

;)

 

Dołączona grafika

 

Dziś zamierzam zamówić paski na koła tylko zastanawiam się nad kolorem :riding: Rozmyślam nad niebieskim albo czerwonym proszę mi doradzić :decayed:

aa z przedniej szybki zerwałem jeszcze kotka i nakleiłem monsterka który lepiej tam stroi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn w sobotę kupiłem jedną nowa bo nie miałem kasy na cztery :decayed: ale dziś już zakupiłem cztery nowiutkie :laugh2: i już wymienione :P a Kawka oczywiście że Twoja Mateuszku ;) i moja była Nerka :oPaski już zamówione wybór padł na czerwone :decayed:

Edytowane przez Adamoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie lepiej komponowały by się srebrne te paski na koła? czerwone nie komponują się z niczym, bo nic innego nie masz czerwonego w moto ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mi osobiście nie pasuje ten kolor pasków do koloru motocykla - tak to motocykl ładnie wygląda.

 

A że nie kocie oczy? no nie każdy lubi, a przerobić zawsze można.. ;-)

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, jesli tylko ktos chce to przerobi ;)

przy kupnie radzilem sie znajomych, ktorzy smigali na tym sprzecie i slyszalem, ze w tych "kwadratowych" swiatlach nie polata sie w nocy - podobno bardzo slabo swieca,

jak to wyglada/lo u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, odbłyśniki były u mnie do kitu, teraz jest zupełnie inaczej. Zresztą to był jeden z czynników które wpłynęły na zmianę czaszy

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

szacun Michał ,bo Fazer nabrał kolorytu :smile:

czacha z nowszego modelu odmieniła moto totalnie

daj znać jak stoisz z czasem ,może byś wpadł na stare śmieci :smile:

TZR 80RR->GSXR 600K2->CBR 600 RR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...