• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
mjd01

Gazela M 17

7 postów w tym temacie

Witam. Mam w posiadaniu gazelę M 17 z 1969 roku z papierami. Jedynym problemem jest rozebrany silnik, którego nie mam czasu złożyć. Chciałbym sprzedać ten motocykl, a nie mam kompletnie pojęcia za ile. Może jest na forum ktoś kto zna się na rzeczy i mógłby mi pomóc. Z góry dziękuję. Pozdrawiam :smile:post-5345-0-71030400-1454271506_thumb.jpgpost-5345-0-10470000-1454271542_thumb.jpg

Przejrzyj sobie oferty z całej Polski na M17 i zastanów się ile powinieneś zarządać.   Sądząc po zdjęciach dużym plusem jest brak modyfikacji i oryginalne plakietki z gazelą i symbolem M17.  Myślę , że spośród motocykli  w kategorii do renowacji - twoja może być jedną z atrakcyjniejszych.

Postaram się jutro podać telefon do motocyklisty i jednocześnie mechanika który zajmuje się odnawianiem takich motocykli .

Postaram się jutro podać telefon do motocyklisty i jednocześnie mechanika który zajmuje się odnawianiem takich motocykli .

Z góry dzięki

514-353-745 Jacek jak co to powiedz że numer masz od chylona ( Sławek z Aleksandrowa )

Zadzwoń do tego gościa, to mój kumpel, zajmuje się profesjonalną renowacja starych motocykli. Coś doradzi a może od Ciebie gazele odkupi. Powiedz że jesteś od Lansa.

504 210 502 Mariusz

Dziękuję Panowie za numery telefonów. Pozdrawiam

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0