Skocz do zawartości

Tor Bydgoszcz - Sobota 9 Kwietnia 2016 Turbo Z Kulikowisko.pl


Szkoła Motocyklowa Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła Motocyklowa Turbo

Szkolenie techniki jazdy po zakrętach:

 

Zapraszamy na wiosenną edycję szkolenia motocyklowego poświęconego technice jazdy, które organizujemy na torze PZM Bydgoszcz.

Data: sobota 9 kwietnia 2016.
Godzina: 9.00 do 17-ej.
Miejsce: tor PZM Bydgoszcz, ul. Fordońska 116, vis'a vis OBI.

Plan szkolenia:

- zbiórka na torze od godziny 9.00, biuro szkolenia, regulacje, ciśnienie, etc.
- wyjazd na tor: godzina 10.00,
- zakończenie szkolenia o 17-ej.

Program szkolenia:
- ergonomia na motocyklu, postawa i dosiad,
- technika kierowania, przeciwskręt - fakty i mity,
- praca stóp i bioder podczas jazdy,
- technika i taktyka pokonywania zakrętu, tor jazdy,
- postrzeganie drogi, patrzenie peryferyjne,
- hamowanie awaryjne,
- kontrola przepustnicy, zakładka gaz-hamulec.

 

Z uwagi na różnorodny poziom wyszkolenia i doświadczenia naszych uczestników szkolenia, tradycyjnie podzielimy się na podgrupy, w których nacisk na dany temat będzie zależny od umiejętności i potrzeb osób szkolonych.

Zapewniamy wodę i lekkie przekąski dla uczestników szkolenia.

Kadra: instruktorzy techniki jazdy z państwowymi uprawnieniami instruktorskimi.

 

Cel szkolenia: sprawić by jazda motocyklem była bezpieczniejsza i bardziej komfortowa, ale niekoniecznie wolniejsza niż dotychczas.

 

Cena szkolenia: 300 zł.

 

Sobota 9 kwietnia, godzina 9.00 do 17-ej,
tor PZM przy ul. Fordońskiej 116 nad Brdą :smile:

Miejsce: tor PZM przy ul. Fordońskiej 116 w Bydgoszczy.

 

Rezerwacja miejsc motocyklistów z aglomeracji łódzkiej i szczegółowe informacje:
info@turbo.auto.pl

Zapraszam Robert :smile:

lub

Rezerwacja miejsc i szczegółowe informacje: poczta@kulikowisko.pl

Zapraszam. Kulik :smile:

 

 

 

post-2244-0-90232500-1452590495_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

I to oznacza, że początek sezonu już blisko  :biggrin:

Oczywiście wstępnie się pisze, bliżej terminu potwierdzę online. 

Jak coś link do zapisu online :http://turbo.auto.pl/zapisz-sie/#11lub na email : info@turbo.auto.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli pogoda jest nieodpowiednia tzn np będzie padał śnieg, bo tego to nie wiadomo nigdy w kwietniu, to szkolenie jest przekładane na inny termin? Niby to już kwiecień, ale pytam z ciekawości, bo chyba jestem zainteresowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

W przypadku opadów śniegu odwołujemy. Szkolenia na torze w Bydgoszczy są co miesiąc od kwietnia do października .Ostatnie lata były dla nas łaskawe więc nie bierzemy takiego scenariusza katastroficznego .

pozdrawiam

Robert :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda organizacyjnie pod względem zaawansowania? Zawsze jest podgrupa dla totalnych świeżaków, którzy nigdy na torze nie byli? Bo nie wiem czy się pchać... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda organizacyjnie pod względem zaawansowania? Zawsze jest podgrupa dla totalnych świeżaków, którzy nigdy na torze nie byli? Bo nie wiem czy się pchać... :smile:

Tak :smile: zawsze są dwie grupy i jeżdżą na zmianę i jeździsz prawie non stop, nie ma czasu się nudę bo w przerwie jak jeździ druga grupa pierwsza ma omawiane kolejne ćwiczenia i po małym wykładzie znów siup na tor i ćwiczysz to co było przed chwilą omawiane :smile: 

Na torze są instruktorzy którzy ściągają Cie też na bok podczas jazdy i omawiają błędy. Polecam bo na prawdę cudownie spędzona sobota to była. 

PS 

Zjeby też są, niemniej można się nie dać :P Ja tam się nie dałam i się kłóciłam z ojcem dyrektorem  :decayed: wrrr...  :riding: (który i tak mi cisął - ale w dobrej wierze więc nie ma co sobie brać za bardzo tych krzyków do serca)  :laugh2:

Edytowane przez Juśka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Jak to wygląda organizacyjnie pod względem zaawansowania? Zawsze jest podgrupa dla totalnych świeżaków, którzy nigdy na torze nie byli? Bo nie wiem czy się pchać... :smile:

Tak zawsze jest podział na tych którzy sa po raz pierwszy i tych którzy już byli więc zapraszam 

pozdrawiam 

Robert :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pisałem na maila, ale nikt mi nie odpowiedział. Zatem zadam pyt. tutaj:

1. Płatność na miejscu czy przed kursem?
2. Jeśli przed kursem to obowiązuje bufor bezpieczeństwa terminu wycofania się i zwrotu kasy?
3. Każdy organizuje transport na własną rękę czy Mariusz zabierze moto i z Nim/Wami można pojechać?
4. W polu "Numer PKK" wpisujemy czas i termin szkolenia?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem na maila, ale nikt mi nie odpowiedział. Zatem zadam pyt. tutaj:

1. Płatność na miejscu czy przed kursem?

2. Jeśli przed kursem to obowiązuje bufor bezpieczeństwa terminu wycofania się i zwrotu kasy?

3. Każdy organizuje transport na własną rękę czy Mariusz zabierze moto i z Nim/Wami można pojechać?

4. W polu "Numer PKK" wpisujemy czas i termin szkolenia?

Hej, 

Ad 1. można przed, Ja tak zawsze robię 

Ad 2. patrz ad 1

Ad 3. każdy sam, ale można się skrzyknąć. Ja mam na razie w aucie 2 miejsca zarezerwowane więc 2-3 są wolne ;) 

Ad 4. ??? wypełnisz na miejscu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Pisałem na maila, ale nikt mi nie odpowiedział. Zatem zadam pyt. tutaj:

1. Płatność na miejscu czy przed kursem?

2. Jeśli przed kursem to obowiązuje bufor bezpieczeństwa terminu wycofania się i zwrotu kasy?

3. Każdy organizuje transport na własną rękę czy Mariusz zabierze moto i z Nim/Wami można pojechać?

4. W polu "Numer PKK" wpisujemy czas i termin szkolenia?

Witam

1.płatność przed szkoleniem (na którego meila pisałeś? info@turbo.auto.pl?) podam konto do wpłaty

2.szkolenie odbywa się bez względu na warunki no chyba że zima by nas zaskoczyła czego nie przewidujemy

3.jeśli nasz transport musisz przesłać zapis online : http://turbo.auto.pl/zapisz-sie/#11 

4.w polu PKK wpisujemy termin i informacje cy z nami czy na kołach

Hej, 

Ad 1. można przed, Ja tak zawsze robię 

Ad 2. patrz ad 1

Ad 3. każdy sam, ale można się skrzyknąć. Ja mam na razie w aucie 2 miejsca zarezerwowane więc 2-3 są wolne ;)

Ad 4. ??? wypełnisz na miejscu :P

Ad.! się zmienił więc najlepiej z Tomkiem sprawę przedyskutować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...(na którego meila pisałeś? info@turbo.auto.pl?) podam konto do wpłaty...

Dzięki za odpowiedzi.

Pisałem na ww. przez Ciebie maila. Nr konta na razie nie podawaj, bo za dużo jest zmiennych w moim życiu. Chciałem mieć aktualną wiedzę nt. kulikowiska. Na pewno się odezwę jeśli tylko okoliczności będą mi sprzyjać.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Dzięki za odpowiedzi.

Pisałem na ww. przez Ciebie maila. Nr konta na razie nie podawaj, bo za dużo jest zmiennych w moim życiu. Chciałem mieć aktualną wiedzę nt. kulikowiska. Na pewno się odezwę jeśli tylko okoliczności będą mi sprzyjać.

 

Pozdrawiam.

Okej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

I to oznacza, że początek sezonu już blisko  Oczywiście wstępnie się pisze, bliżej terminu potwierdzę online. 

Niestety nie mogę - ojcowskie obowiązki.

Zachęcam wszystkich innych naprawdę dawka wiedzy i praktyki, a przy tym mnóstwo zabawy.

Pozdrawiam Was udanych sesji przyczepności, sprzyjającej pogody i do zobaczenia przy następnej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Niestety nie mogę - ojcowskie obowiązki.

Zachęcam wszystkich innych naprawdę dawka wiedzy i praktyki, a przy tym mnóstwo zabawy.

Pozdrawiam Was udanych sesji przyczepności, sprzyjającej pogody i do zobaczenia przy następnej okazji.

Radom 30 kwietnia jak coś też jadę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Radom 30 kwietnia jak coś też jadę

 

30tego dobry znajomy bierze ślub, pewnie będzie info na forum ale nie chcę czegoś wygadać w każdym razie pewnie będzie obstawka, nie wypada nie być.

No chyba, że będzie o 18tej czy coś to może zdążę obrócić, dowiem się jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Ma prawo jazdy?

W ODTJ odbywają się szkolenia dla kierowców więc prawo jazdy obowiązkowo.Motocykl ma być zarejestrowany,z aktualnym przeglądem,sprawy technicznie,bez wycieków.Ma mieć aktualną polisę OC i NNW.

Pozdrawiam i zapraszam na nasze szkolenia Robert :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

To szukać szkoleń sportowych tam pewnie nie potrzeba ani prawka ani zarejestrowanego motocykla pozdrawiam serdecznie 😊 Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...