Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
picek33

Romet Arrow Fly 50

Polecane posty

picek33   
picek33

Witam chce kopic romet arrow fly 50

czy ktos ma ten motorower chce sie dowiedziedz jak on sie sprawdza i czy go kupic lub  cos innego

bo za niego mam dac 4.600

hubert   
hubert

Oczywiście Młody Przyjacielu, że "coś innego".

http://olx.pl/oferta/romet-division-249-CID5-IDbaQ8B

Jakby nie ładował to wpisz w google "romet division Bałuty"

Dla osoby z forum 4 tys.

Pozdrawiam

Edytowano przez hubert (zobacz historię edycji)

młody12   
młody12

Osobiście posiadam Romet Arrow Fly 50 i jak na razie to miałem nim drobne usterki (po rozgrzaniu potrafił gasnąć, ale to kwestia regulacji, teraz niedawno miałem problem z odpalaniem, ale w serwisie mi to naprawili) i jak na tą chwilę chodzi bardzo dobrze i jeszcze jedno ma on troche muła jak się jedzie we dwie osoby, ale gdy ściągniesz blokady to problem z głowy. Ja mam zablokowanego, a i tak idzie jak strzała raz mi pokazało 90 na liczniku, sam w to nie wierzyłem. Jeśli ma to być twoje pierwsze moto to polecam. :smile:

picek33   
picek33

Osobiście posiadam Romet Arrow Fly 50 i jak na razie to miałem nim drobne usterki (po rozgrzaniu potrafił gasnąć, ale to kwestia regulacji, teraz niedawno miałem problem z odpalaniem, ale w serwisie mi to naprawili) i jak na tą chwilę chodzi bardzo dobrze i jeszcze jedno ma on troche muła jak się jedzie we dwie osoby, ale gdy ściągniesz blokady to problem z głowy. Ja mam zablokowanego, a i tak idzie jak strzała raz mi pokazało 90 na liczniku, sam w to nie wierzyłem. Jeśli ma to być twoje pierwsze moto to polecam. :smile:

Dzieki ja dopiero w styczniu go wezme a powiedz czy wykupiles moze AC i ile zaplaciles :riding:

adek   
adek

Nie chcę robić wojny więc napisze to tak...

poszukaj na forum bo ktoś ostatnio pisał o swoich przygodach z marką już "niemarką" Romet i o tym jak bardzo by chciał cofnąć czas i odzyskać pieniążki ( kupiony nowy zupełnie sprzęt )

to by było na tyle bo znów będzie, że jestem anty ;-)

Matik   
Matik

Nie chcę robić wojny więc napisze to tak...

poszukaj na forum bo ktoś ostatnio pisał o swoich przygodach z marką już "niemarką" Romet i o tym jak bardzo by chciał cofnąć czas i odzyskać pieniążki ( kupiony nowy zupełnie sprzęt )

to by było na tyle bo znów będzie, że jestem anty ;-)

Kolega ma racje, zastanów się 2 razy nim kupisz sprzęt. W razie gdyby jednak nie było tak kolorowo jak by mogło się wydawać, to ciężko będzie Ci sprzedać "trefny" nabytek. Oczywiście życzę udanych zakupów, ale raczej opinia o tych motorkach raczej nie jest za dobra. 

Edytowano przez Matik (zobacz historię edycji)

Olo   
Olo

Bardzo fajny motorek, jakbym drugi raz kupował 50 to bym się nad nim zastanowił ;) Silnik 139fmb sprawdzona konstrukcja zerżnięta przez chinoli z hondy dax, Ekonomiczny, trwały, tani i dobry do tuningu :P

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się