Skocz do zawartości

Honda CB-1 :)


Macix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przedstawić moje maleństwo Honda CB-1 rocznik 89 jest to moja pierwsza prawdziwa maszyna jestem z niej zadowolony jak narzazie nie myślę o zmianie puki co zaspokaja mnie w pełni podro

post-64-0-66239300-1311033046_thumb.jpg

post-64-0-89524200-1311033069_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba przyznać ciekawa maszyna, w dodatku mało spotykany silnik 400ccm :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny kolorek :smile:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie utrzymany egzemplarz, pozostaje tylko pogratulować i oby tak dalej.Wiesz może jakie masz migacze z tyłu ?? Jeżeli tak to podaj nazwę i model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj widziałem motocykl na żywo - fajnie się prezentuje, ale przede wszystkim fajnie mruczy jak na taką pojemność Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja dzisiaj miałem możliwość jazdy za tym moto :smile: który faktycznie fajnie za***prza... Maciek, czy wymieniałeś te lusterka na takie wielkie ;) czy takie już były?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniusia maszynka, no i ten wydech... < 3

 

może uprzedzę odpowiedź właściciela - jeżeli mowa o lusterkach widocznych na zdjęciach to zdaje mi się że nie ma szans aby były to oryginały - honda montuje przeważnie dosyć spore i często wątpliwej urody lusterka http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...