Skocz do zawartości

Złote Felgi, Lans Czy Wiocha?


Gixer600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,Pytanko jak w temacie, czy uważacie ze złote felgi w moto to lans czy raczej wiocha, albo ogólnie złote dodatki. Jak się na to zapatrujecie, ja osobiście widziałem czarną kawę zx10r koleszki ze złotymi dodatkami i wyglądało to całkiem ciekawie, sam zastanawiam się czy nie dać do lakierowania swoich felg na złoto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie żaden lans, to tak samo jak ktoś maluje na biało czy różowo :smile: Jeżeli kolor felg zgrywa się z resztą lakieru i wszystko zgrywa się w jedną całość, to gra warta zachodu.Pytanie tylko czy aktualne barwy faktycznie wyglądają słabo :P

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez rok (dawno temu) śmigałem na BMX i pomalowałem go na fluorescencyjny kolorek Papieski RÓŻ :smile: i było świetnie :)Wracając do tematuzłote felgi jak najbardziej będą pasować

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym nie malował na złoto. Fajnie wygląda ten gixer naprawdę. Jest czarny i ze złotym może wyglądać poprostu zlewajaco to moje zdanie. Bo np R1 Byka mi się podoba ale moto jest białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko czy aktualne barwy faktycznie wyglądają słabo :P

Ja dopieszczałem swojego gixa cały zeszły rok po kawałeczku :-) efekt prac możecie zobaczyć poniżej. W tym roku chciałem zrobić sobie fele na złoto ale nie wiem czy to dobry pomysł :-) na chwilę obecną kupiłem sobie nowe naklejki 3d gsx-r srebrne (jak w nowych gsxr z 2008/09 r) i je w pierwszej kolejności przykleję. Co dalej ,będę powoli myślał czy ma jaki kolwiek sens jeszcze coś przy moto robić. Pierwsze założenie było, że ma być BLACK :riding:Fotka na fotosiku:bez�tytu�u.jpg | piotr__1986 | Fotki, Zdj�cia, Obrazki Fotosik.plNie bać się nie ma tam nic erotic, tak tylko dałem, żeby za dużo osób nie zaglądało. Oczywiście to zdjęcie wyżej jest aktualne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tak dyskutujecie o granicy wiocha/lans to powiedzcie mi czy zamontowanie święcących wentyli to wiocha? w tamtym sezonie widziałem moto z takimi wentylami (trochę wyglądała jak ta z TRON-u :smile:) i powiem że nawet mi się na tyle to spodobało (fajnie wyglądało) że niedawno szukałem na allegro czy by nie kupić...

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już tak dyskutujecie o granicy wiocha/lans to powiedzcie mi czy zamontowanie święcących wentyli to wiocha? w tamtym sezonie widziałem moto z takimi wentylami (trochę wyglądała jak ta z TRON-u :smile:)

wydaje mi sie ze raczej wiocha chociaz nie widzialem jeszcze takiej choineczki http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy złoto dobrze wygląda na motocyklu to chyba jest odpowiednia odpowiedź > Yamaha Yzf-R1 Rn 12 Limited Edition - Forum Łódzkich MotocyklistówOczywiście że tak :smile:

No do tej białej R1 idealnie pasują złote fele i te złote dodatki. Ja mam wszystko zrobione na czarno i troche by to sie gryzło, ale muszę jeszcze przemyśleć sprawę. Moi znajomi mówią, że jednak złote felgi to obciach, nie wiem dlaczego. Trzeba chyba zmienić znajomych. :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Moi znajomi mówią, że jednak złote felgi to obciach, nie wiem dlaczego.

Pewnie sami by chcieli mieć takie połączenie kolorów, zresztą co się przejmujesz innymi to Tobie ma się podobać, a inni są na 2 miejscu jeśli o to chodzi.

Zła hierarchia wartości, :decayed: dla mnie kolorki

 

bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co się przejmujesz innymi to Tobie ma się podobać,

Tym tropem idąc przestajemy liczyć się ze zdaniem innych a to nie jest dobre.Jak nie wiesz dlaczego uważają to za obciach to zapytaj. Jak dla mnie to kogoś zdrowo poje....Teraz złoto, później chrom albo kto wie co jeszcze będzie wioską. Wystarczy wejsc na wiocha.pl i zobaczyć jak bardzo ludzi popier...Jesli nie przesadzisz ze złotym to jak dla mnie będzie wyglądało bardzo fajnie. Poza tym to nie bedzie polerowane złoto tylko złoty kolor wiec nie ma cosię zastanawiać.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym tropem idąc przestajemy liczyć się ze zdaniem innych a to nie jest dobre.

Z drugiej strony robić wszystko pod dyktando innych ? , i tańczyć jak Ci zagrają dlaczego trzeba tak a nie inaczej bo co, powiedzą że jest się odchylonym od normy.

Co to jest norma raczej ciężko zdefiniować. Poza tym mojego posta chyba zbyt dosłownie odebrałeś, zresztą co dziś jest odpałem i wiochą za 5 8 10 – (albo szybciej) lat może być tzw normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie kwestia gustu i dobrania odpowiednich kolorów, nie uważam złotych wstawek czy felg za lans. Każdy ma swój gust i właśnie lansując się na swoim moto go prezentujemy. Moim zdaniem czarne i granat (taki jak subaru) ze złotą felą wygląda mega. No ale rzecz gustu. Więc że tak powiem: ani wieś, ani szpan.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...