Skocz do zawartości

Szukam Spodni Rozpinanych Po Całości


kabzior

Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

 

czy ktoś z Was może zna model/firmę spodni które rozpinane są w minimum jednej nogawce po całości? Mam takie letnie Spidi i świetnie się to sprawdza, bo można założyć na dowolne nie-moto spodnie, pojechać do pracy, zdjąć, schować w kufer i gotowe (4x protektor i cordura na dupsku):

 

a.png

 

tylko że to jest wersja letnia (z mnóstwem paneli siateczkowych) i zaczyna być w niej zimno. Szukam więc takiej samej wersji, ale już całej zabudowanej i z membraną. Ktoś coś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy wymyślili kiedyś takie cudo: Hein Gericke - Cargo Over Pants. Ale czy to gdzieś da się jeszcze kupić?

http://www.webbikeworld.com/r3/hein-gericke/cargo-over-pants.htm

 

Jeśli chodzi o dojazdy do pracy, to powiem Ci, że moje moto-jeansy (Mottowear Combat) dają radę do 6 stopni na plusie. W listopadzie najwyżej zakładam bieliznę termo, którą w pracy grzecznie zdejmuję. Cały rok (do pracy) śmigam w tych jeansach. Na trasę tak wiele warstw to chyba nie jest zbyt wygodne.

Powodzenia w poszukiwaniach, a o ew. rezultatach, daj proszę znać tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli chodzi o dojazdy do pracy, to powiem Ci, że moje moto-jeansy (Mottowear Combat) dają radę do 6 stopni na plusie.

 

Oczywiście moto-jeansy są fajnym rozwiązaniem, ale albo trzeba ich mieć ładnych kilka par (a tanie nie są), albo pogodzić się z chodzeniem do pracy w jednej parze spodni przez większą część roku ;)

Stąd moja chęć do zamiany dowolnych spodni w moto spodnie przez takie "nakładki".

 

 

 

Powodzenia w poszukiwaniach, a o ew. rezultatach, daj proszę znać tutaj.

 

Póki co:

1. Ciekawostka - polska firma - http://www.mongi.pl/ale niezbyt to wygląda i jakoś brak szczegółów...

2. Spidi Superstorm - plus: nie mają w ogóle protektorów, tylko kieszenie na nie, więc są tanie (a protektory sobie przełożę z letnich), minus - kieszenie są tylko na protektory kolan, biodrowych brak. I nie wiem jak z wytrzymałością tego materiału.

 

Held, A* i Modeka widzę w ogóle nie robią czegoś takiego. Szukam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiście moto-jeansy są fajnym rozwiązaniem, ale albo trzeba ich mieć ładnych kilka par (a tanie nie są), albo pogodzić się z chodzeniem do pracy w jednej parze spodni przez większą część roku

Ja swoje po prostu regularnie prałem :-) Dzisiaj też w nich siedzę. No chyba, że przeszkadza Ci chodzenie w "tym samych", lub praca wymaga aby codziennie wyglądać inaczej lub elegancko. Dobra nie robię OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja swoje po prostu regularnie prałem :-)

 

Nie śmiałbym sugerować nic innego ;) Chodziło mi o to, że fajnie czasem założyć coś w innym kolorze i/lub kroju ;)

 

Wracając do tematu - nic ciekawszego niż Spidi Superstorm mi się nie udało póki co znaleźć, opinie chociażby na Revzilli mają super. Może jak bym zaniósł do krawcowej te letnie to by wzięła z nich miarę i doszyła kieszenie na protektory biodrowe do Superstormów, ciekawe czy by się dało tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj kolego do naszych stowarzyszonych sklepów. Oni mają katalogi producentów, widzą i wiedzą znacznie więcej niż to co my sobie znajdziemy w ofertach sklepów online. 

Osobiście polecam Black Jacka, w którym działa nasz forumowy kolega @Kosmaty. W tym roku wyjątkowo robiłem sporo moto-zakupów i WSZYSTKO tam dostałem lub musiałem poczekać <24h na sprowadzenie.

Edytowane przez gary (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurcze 1000zł :smile: na bogato 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...