Jump to content

Ślub Doroty I Roberta W Pruszkowie 09.10.2015

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

flm_1443610083__12034351_102949089708324

W piątek 09.10.2015 wybieram się na Ślub do Pruszkowa znajomych motocyklistów. Z Robertem pracowałem, pochodzi z Łodzi i tu się wychował, ale miłość nie zna granic, wyprowadził się do stolicy :biggrin: Być może znajdę chętnych kompanów do przejażdżki na FŁM? Lokalizacja dość odległa od Łodzi, ale jakże trasa prosta i niemęcząca  :riding: 

Dokładna lokalizacja: Parafia Św. Edwarda w Pruszkowie ul. Partyzantów 22

Godzina rozpoczęcia ceremonii: 17.00

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl

Marcin nazbierałeś ekipę na piątek? Ja w czwartek wrócę do Łodzi więc mogę pojechać. Jest gdzieś jakaś zbiórka? O jakiej godzinie?

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Jedna osoba się zgłosiła poza Tobą, ale jeszcze ma dać znać czy pojedzie. Wątpię, aby się udało bo to jednak piątek i godziny pracy, dlatego jeśli jesteś chętny to zapisz mój numer (masz w profilu moim) i jutro potwierdź telefonicznie obecność :smile: Będę bardzo wdzięczny, ponieważ mogę mieć ograniczony dostęp do forum. 

Wstępnie możemy się umówić o 15.15 na stacji Orlen przy Rondzie Solidarności/ul.Telefonicznej (tutaj mapka), aby do Strykowa dojechać w żółwim tempie na spokojnie i na trasie nie gonić do odciny  :riding:

Budujesz dom lub remontujesz mieszkanie? Zajrzyj na www.wega-lodz.pl