Skocz do zawartości

Ślub Doroty I Roberta W Pruszkowie 09.10.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

flm_1443610083__12034351_102949089708324

W piątek 09.10.2015 wybieram się na Ślub do Pruszkowa znajomych motocyklistów. Z Robertem pracowałem, pochodzi z Łodzi i tu się wychował, ale miłość nie zna granic, wyprowadził się do stolicy :biggrin: Być może znajdę chętnych kompanów do przejażdżki na FŁM? Lokalizacja dość odległa od Łodzi, ale jakże trasa prosta i niemęcząca  :riding: 

Dokładna lokalizacja: Parafia Św. Edwarda w Pruszkowie ul. Partyzantów 22

Godzina rozpoczęcia ceremonii: 17.00

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba się zgłosiła poza Tobą, ale jeszcze ma dać znać czy pojedzie. Wątpię, aby się udało bo to jednak piątek i godziny pracy, dlatego jeśli jesteś chętny to zapisz mój numer (masz w profilu moim) i jutro potwierdź telefonicznie obecność :smile: Będę bardzo wdzięczny, ponieważ mogę mieć ograniczony dostęp do forum. 

 

Wstępnie możemy się umówić o 15.15 na stacji Orlen przy Rondzie Solidarności/ul.Telefonicznej (tutaj mapka), aby do Strykowa dojechać w żółwim tempie na spokojnie i na trasie nie gonić do odciny  :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...