Skocz do zawartości

Piknik Motocyklowy Przy Mos W Łękawie, Okolice Bełchatowa.


Janus

Rekomendowane odpowiedzi

Będą też gorąca zupa, jakieś ciasteczka i napoje.

Łękawa, kilka kilometrów od Bełchatowa, na drodze do kopalni, Żłobnicy czy Częstochowy :smile:

Fajnie jakby każdy motonita podarował chłopakom jedną piłkę do tenisa stołowego (ping ponga), tak na pamiątkę spotkania. 

 

https://www.facebook.com/events/1666371143604700/

Edytowane przez Janus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia :smile:

Było super.

Z gleby KTMa nie masz przypadkiem? :biggrin:

 

PS. pozwoliłem sobie udostępnić twoje zdjęcia na wydarzeniu z fejsa. :smile:

Edytowane przez Janus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia :smile:

Było super.

Z gleby KTMa nie masz przypadkiem? :biggrin:

 

PS. pozwoliłem sobie udostępnić twoje zdjęcia na wydarzeniu z fejsa. :smile:

Niestety, czego żałuje bo była spektakularna :smile:. Staliśmy już do zbiorowej fotki i po prostu nie zdążyłem przebić się z obiektywem przez "tłum". 

 

Było super.tomi66-pozwoliłem sobie skubnąć

kilka fotek

Spoko, po to wysłałem. Praw autorskich ani tantiem sobie nie roszczę ;)

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...