Jump to content

Czy Ktoś Poszukuje Taniej Wiaty Przy Czajkowskiego 5?


Matik
 Share

Recommended Posts

Witam mam miejsce na moto osłonięte przed wiatrem i deszczem przy czajkowskiego 5. Wiata strzeżona i ogrodzona. Cena za całość to 60 zł do podziału między wynajmującymi. Wiata pomieści na spokojnie 4 motocykle sporotowe lub turystyczne ( sam posiadam gsx 750f więc bazuje na tym jak to teraz wygląda. Zainteresowanych zapraszam pisać lub dzwonić.

Link to comment
Share on other sites

Ja poszukuję, szkoda, że podajesz tak dokładne info (adres) do publicznej wiadomości ;-) Nie wiadomo kto poza "nami" czyta te posty. Czy ona jest odizolowana termicznie, czy jak na powietrzu -20 to w środku tez?

Link to comment
Share on other sites

Czajkowskiego 5 to nie jest dokładny adres wiaty przy tym adresie są przynajmniej z 3 wiaty) :smile: wygląda to następująco. Wiata ma dach dużą powierzchnie i jest obudowana z dwóch zewnętrznych stron płytami pleksowymi. W sumie to nie wieje i powietrze "stoi". Podjedź to sam się przekonasz, że warto. Co ważniejsze moto nie będą w ścisku i każdy może stać obok siebie a nie jeden za drugim, nie ma potrzeby przestawiania także motocykli w celu wyjazdu z wiaty. Co do ilości miejsc -zobacze ilu chętnych będzie i jak to będzie wyglądało jak będą co najmniej te 3;)

 

Jak będzie -20 to na pod wiatą będzie troszkę cieplej ale to max z 2 stopnie? To raczej nie problem zimować pod wiatą wystarczy dobrze zabezpieczyć moto przed zimnem.

Edited by Matik (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...