Jump to content

Regeneracja Przegubów

boodgee
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie, czy ktoś się orientuje, gdzie w naszym pięknym mieście dokonują takich cudów?

W Clio przeguby padły, a nie jestem skłonny wydawać ponad 500 zł na całe półosie i inwestować takiej kwoty w auto warte 3k zł.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Stałem przed podobnym dylematem jakieś 5 lat temu (tyle że półoś do suzuki kosztowała 2100zł a zamienników brak). Po regeneracji przegłub wytrzymał mi równo 11 miesięcy, po czym założyłem orginał jeżdże do dzisiaj.

Więc jeżeli chcesz tym autem jeździć i zapomnieć o wymianie półośki na dłuższy czas - rozważ wydanie tych 500zł.

Ja swojego Renault-fera oddaję w ręce tej firmy:
http://www.rswauto.pl/kontakt.html

Zadzwoń, zapytaj- tam pracują ludziska z Renault Jaszpol (ASO) i ogarniają kuwetę. Może zaproponują coś rozsądnego.

Podaj nr VIN na priv to Ci sprawdzę po ile mogę mieć takie półośki. Wiem o co chodzi z tymi zestawami półosi do francuzów i że są drogie, ale coś mi się kojarzy że ostatnio za dużo niższą kwotę kupowałem.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

nie wiem jak teraz bo dawno nie korzystałem - ale dobry jest Motomax w Toruniu. Robili odkąd pamiętam solidne tripody pod rajdowe malary. Tematy dziwne w stylu dorabianie półosiek pod swapy i wydumki także ogarniali wedle zadanej specyfikacji. W ofercie mieli raczej ciężarówki ale także cywilne auta robili.