Skocz do zawartości

Obstawa Ślubu 26.09.2015


Buziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie bracia i siostry, potrzebuję waszej pomocy. Już wam pisze o co chodzi, mianowicie wioze mojego dobrego od piaskownicy kumpla do ślubu, ale jak to druga w małżeństwo nie jest łatwa to Wyszły jaja co do otoczki i auta. Trochę narobiłem bałaganu. I tu moja prośba czy znajdzie się grupa chętnych motocyklistów by mi pomóc w obstawie. Na.dzień dzisiejszy mam 5 czoperow od mojego taty liczę że znajdę jeszcze z 5-10 osób. Wiem doskonale że na takie rzeczy trzeba sobie Założyć i nikt nie jest do.wynajęcia. Ale gdyby ktoś z was miał czas jutro od 15 do 19 byłbym wdzięczny. Wybaczcie że piszę na ostatnio chwilę ale nie chciałem was angażować bo.chłopak nie jest z forum ale z motocyklami jest obeznany. Proszę również po nie hejtowanie mnie, bo doskonale znam zasady. Liczę że ktoś się znajdzie, podsyłam wstępny plan o 15-40 jest zbiórka na parkingu Kauflandu róg Puszkina a Przybyszewksiego na.Widzewie z tatą moja tata prowadzi grypę pod dom Pana młodego potem po młoda i pod kościół w Andrzejowie, przyjęcie weselne ulica basenowa na zdrowiu. Odwdzięcze się na pewno. Pozdrawiam

Po prostu potrzebuje waszej pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znacie mnie jeszcze of tej strony ale potrafię się odwdzięczyć. Jak tylko pogoda pozwoli to uratuje mnie Narew dwa dodatkowe motocykle a gdyby było ich więcej to była by bajka.  

 

Gdyby  ktoś  się wybierał to zmiana miejscówki spotkania   zamiast  na parkingu Kaufland   to  obok jest stacja Orlen.  

Edytowane przez LeiTo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...