Jump to content

Suzuki Gsx-R 600 K7

JABŁKO
 Share

Recommended Posts

Powiem tak mieszkam w Aleksandrowie i nie kojarzę tego motocykla bynajmniej nie widziałem go aby jakiś kumpel nim jeździł . Ale możesz podjechać obejrzeć a jak co to kolega ma do sprzedania k-6 750 za 16000 . A tą mogę Ci polecić jak co to dzwoń 514450267 to mój numer.

Tak jak Mateusz napisał - zapraszamy do powitalni.

Jeśli chodzi o ogłoszenie to z zdjęć za dużo nie widać ale patrząc na miejsce w którym zostały zrobione zdjęcia, sądzę że więcej na temat motocykla może wypowiedzieć się Soltys :smile:

podbijam pytanie

też szukam dla siebie sporta GSX-R albo CBR 600 RR

do chłopa z ogłoszenia dzwoniłem, z pogadanki miły, uczciwy i nieściemniający.

moto oczywiście leżało. wszystkie plastiki poklejone ale odkąd na nim jeździ nic się nie porozspawywało i wygląda nawet znośnie. wgniotka na ramie.

generalnie jak ktoś chce dla szpanu i polerowania to nie te drzwi.

ja chcę do jazdy (z naciskiem na tor) więc aspekt wizualny mnie aż tak nie trzyma.

czy ktoś z doświadczonych mechanicznie chłopaków z forum mógłby się ze mną przejechać w celu oględzin i pomocy w zakupie?

pliz...

Jak co to z kolegą Masiek możemy pomóc on ma GSX-R 750 i mieszkamy w Aleksie . W najgorszym przypadku możemy podlecieć do TIM MOTO CENTER na wojska polskiego i tam go sprawdzić . Jak co to numer do mnie jest w poście wyżej