Jump to content

Traffic Monsoon - Kasa Z Reklam ?


Rambo413
 Share

Recommended Posts

Siemanko. Nie wiem czy ktoś z was miał kiedyś styczność ze stroną :"Trafficmonsoon". Ja ostatnio się na nią natknąłem bo szukałem w necie sposobu na zarabianie kaski (jakieś reklamy itd). Niby to trochę głupie , bo mało kto wierzy w zarabianie kasy w internecie :biggrin: , ale pogrzebałem trochę głębiej i natrafiłem na grupę ludzi którzy faktycznie wyciskają z tego konkretną kasę. Pomyślałem sobie , czemu by nie móc tak zarabiać jak oni :biggrin:. W każdym razie szukałem i szukałem aż znalazłem sporo informacji o tej stronce. Jest ona w 100% legalna i potwierdzona (ma certyfikat) , okazało się nawet że mam kolegę który bawi się w to już ponad 2 miechy i zarabia na tym kasę. Fajne jest w niej to że można zacząć bez własnego wkładu początkowego , chociaż jest to wtedy trudniejsze. Opiszę Wam o co tak naprawdę biega:

 

- zarabianie bez wkładu początkowego , czyli zwykłe klikanie w reklamy (kokosów nie przynosi , ale można wyciągnąć kilka dolarów miesięcznie -zawsze coś :biggrin:)

- można polecać serwis i dostajemy 100% tego co wyklikają w reklamach wasi poleceni i 10% tego co zainwestują (tak naprawdę, im więcej poleconych tym można wyciągnąć większą kasę)

- no i adpacki. Są to paczki które kupujemy za 50$ dolarów jedna , ale jest z tego konkretny zysk. Jest to coś w podobie inwestycji , wkładamy w stronkę np. 50$ czyli adpacka , a serwis w ciągu 55 dni dzieli się z nami zyskami tak , że zarabiamy na tym 10% czyli w tym wypadku 5$ na czysto. Jest to fajna opcja dla osób którzy mają odłożoną jakąś kasę , nawet nie dużą i mogą sobie pozwolić żeby zainwestować. Najbardziej jest to opłacalne gdy reinwestujemy to co zarabiają dla nas adpacki , w kolejne adpacki. Wtedy one się sumują i automatycznie mamy wiekszy dzienny zysk. Można tak robić przez dłuższy czas , a potem zacząć stopniowo wypłacać , jest to najlepsza i chyba najbardziej opłacalna metoda zarabiania na tej stronce.

- poza tym możemy fajnie rozreklamowac swój własny interes jeśli ktoś takowy posiada lub jakąkolwiek stronę w internecie (oprócz jakiś wulgarnych , niemoralnych itd) :biggrin:

 

Sam zainwestowałem kilka dni temu w to 3 adpacki (paczki) i interes powoli się rozkręca :biggrin:

 

 

Wymagane jest konto na paypalu , solid trust pay albo na payza , chyba należy miec 18 lat (ale większość na FŁM raczej je ma :biggrin:) , i każdy użytkownik serwisu musi 10 razy dziennie kliknąć w takie reklamy żeby pokazać że jest "aktywny" :biggrin:

 

Serwis oczywiście polecam i daję tutaj mój prywatny link: https://trafficmonsoon.com/?ref=matrixes06, bo nie ukrywam że szukam poleconych i ludzi którzy chcą się w to pobawić :smile:

Jak coś to pytać pod postem albo na PW :smile:

 

Pozdro i LwG

Edited by Rambo413 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Trochę za dużo czasy trzeba mieć na takie zabawy, i do tego zobowiązania tych kliknięć w reklamy :smile: pliki ,,kuki" i twój pecet nagle robi się jednym wielkim śmietniskiem :smile:  

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...