Skocz do zawartości

Traffic Monsoon - Kasa Z Reklam ?


Rambo413

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Nie wiem czy ktoś z was miał kiedyś styczność ze stroną :"Trafficmonsoon". Ja ostatnio się na nią natknąłem bo szukałem w necie sposobu na zarabianie kaski (jakieś reklamy itd). Niby to trochę głupie , bo mało kto wierzy w zarabianie kasy w internecie :biggrin: , ale pogrzebałem trochę głębiej i natrafiłem na grupę ludzi którzy faktycznie wyciskają z tego konkretną kasę. Pomyślałem sobie , czemu by nie móc tak zarabiać jak oni :biggrin:. W każdym razie szukałem i szukałem aż znalazłem sporo informacji o tej stronce. Jest ona w 100% legalna i potwierdzona (ma certyfikat) , okazało się nawet że mam kolegę który bawi się w to już ponad 2 miechy i zarabia na tym kasę. Fajne jest w niej to że można zacząć bez własnego wkładu początkowego , chociaż jest to wtedy trudniejsze. Opiszę Wam o co tak naprawdę biega:

 

- zarabianie bez wkładu początkowego , czyli zwykłe klikanie w reklamy (kokosów nie przynosi , ale można wyciągnąć kilka dolarów miesięcznie -zawsze coś :biggrin:)

- można polecać serwis i dostajemy 100% tego co wyklikają w reklamach wasi poleceni i 10% tego co zainwestują (tak naprawdę, im więcej poleconych tym można wyciągnąć większą kasę)

- no i adpacki. Są to paczki które kupujemy za 50$ dolarów jedna , ale jest z tego konkretny zysk. Jest to coś w podobie inwestycji , wkładamy w stronkę np. 50$ czyli adpacka , a serwis w ciągu 55 dni dzieli się z nami zyskami tak , że zarabiamy na tym 10% czyli w tym wypadku 5$ na czysto. Jest to fajna opcja dla osób którzy mają odłożoną jakąś kasę , nawet nie dużą i mogą sobie pozwolić żeby zainwestować. Najbardziej jest to opłacalne gdy reinwestujemy to co zarabiają dla nas adpacki , w kolejne adpacki. Wtedy one się sumują i automatycznie mamy wiekszy dzienny zysk. Można tak robić przez dłuższy czas , a potem zacząć stopniowo wypłacać , jest to najlepsza i chyba najbardziej opłacalna metoda zarabiania na tej stronce.

- poza tym możemy fajnie rozreklamowac swój własny interes jeśli ktoś takowy posiada lub jakąkolwiek stronę w internecie (oprócz jakiś wulgarnych , niemoralnych itd) :biggrin:

 

Sam zainwestowałem kilka dni temu w to 3 adpacki (paczki) i interes powoli się rozkręca :biggrin:

 

 

Wymagane jest konto na paypalu , solid trust pay albo na payza , chyba należy miec 18 lat (ale większość na FŁM raczej je ma :biggrin:) , i każdy użytkownik serwisu musi 10 razy dziennie kliknąć w takie reklamy żeby pokazać że jest "aktywny" :biggrin:

 

Serwis oczywiście polecam i daję tutaj mój prywatny link: https://trafficmonsoon.com/?ref=matrixes06, bo nie ukrywam że szukam poleconych i ludzi którzy chcą się w to pobawić :smile:

Jak coś to pytać pod postem albo na PW :smile:

 

Pozdro i LwG

Edytowane przez Rambo413 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za dużo czasy trzeba mieć na takie zabawy, i do tego zobowiązania tych kliknięć w reklamy :smile: pliki ,,kuki" i twój pecet nagle robi się jednym wielkim śmietniskiem :smile:  

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale pisałeś że 10 dziennie trzeba (aktywność  :decayed: )

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...