Skocz do zawartości

"jestem Motocyklistą I Jestem Dawcą"


Marko666

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim mnie zjecie za tytuł, już śpieszę wyjaśnić o co chodzi :biggrin: 
Otóż z kolegą wpadliśmy na pomysł sesji fotograficznej (o ile to w ogóle można to tak nazwać). pod takim właśnie tytułem. O co chodzi? Chodzi o to że istnieje sobie strona https://www.dawca.pl/ (kto jest ten wie o co chodzi, kto nie jest zapraszam do zajrzenia ;) ) i chcemy właśnie porobić zdjęcia z tym związane (chodzi nam głównie o wypromowanie idei świadomego oddawania narządów, nie jesteśmy w żaden sposób powiązani z tą stroną, ani raczej nic z tego mieć nie będziemy ). Myślę że chyba znajdzie się tutaj parę osób które posiadają kartę dawcy i może by chciały nas wspomóc? Im więcej tym lepiej.. poza tym przy okazji moglibyśmy porobić Wam zdjęcia z waszymi maszynami, profesjonalistami nie jesteśmy, ale jakieś pojęcie o tym mamy :smile: Na razie bez konkretnych terminów, chcę zobaczyć czy znajdzie się ktoś chętny. Mam nadzieję że temat zostanie odebrany pozytywnie.. bo tytuł wybraliśmy dosyć kontrowersyjny :smile:
To jak? Dawcy, jesteście tutaj? :biggrin:

Edytowane przez Marko666 (wyświetl historię edycji)

Riding through this world...

All alone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowotnie już się nie bardzo nadaję, ale choćby z tytułu uprawianej profesji jestem "cały ZA"

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja się piszę jak termin będzie odpowiadał :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...