Skocz do zawartości

Lidl Tydzień Motocyklisty


Rekomendowane odpowiedzi

w Lidlu na Nowych Sadach kombinezonów i pokrowców już nie ma... za to w cholere rekawic i pasów, sporo bielizny i nawet 1 szt plecaka z zeszłego roku... o, takiego: http://fanlidla.pl/gazetka/2012.03.24.motocykl/5130,Plecak,na,motocykl,funkcyjny

tankbagów brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W poniedziałek kupiłem sobie ten pas nerkowy, mam nadzieje, że będzie służył dobrze przez cały czas.

Co do kombinezonów przeciwdeszczowych to byłem w 2 lidlach i w żadnym już nie było ani jednej sztuki.

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Pabianickim lidlu byl jeden kombinezon p.deszczowy ale w rozmiarze XXL.....z moim wzrostem wlazl bym w jedna nogawke i wygladal przez rozporek ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Pabianickim lidlu byl jeden kombinezon p.deszczowy ale w rozmiarze XXL.....z moim wzrostem wlazl bym w jedna nogawke i wygladal przez rozporek ;))

 

najwiekszy problem to wlasnie rozmiarowka w Lidlu, ciezko cos dopasowac do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W poniedziałek kupiłem sobie ten pas nerkowy, mam nadzieje, że będzie służył dobrze przez cały czas.

Co do kombinezonów przeciwdeszczowych to byłem w 2 lidlach i w żadnym już nie było ani jednej sztuki.

 

 

 

potwierdzam, cały sezon przelatałem uzywajac praktycznie codziennie i bez sladow zuzycia. Polecam

 

również się podpisuję

 

pas nerkowy kupiony w ubiegłym roku i zero śladów zużycia... chyba najlepsza pod względem jakości rzecz dla motocyklistów w LIDLu

 

kupiłem także plecak a'la garb w ubiegłym roku... niestety wewnętrzna kieszeń z siateczki nie wytrzymała ale po za kieszenią plecak nadal cały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lidlu na Retkinii wszystkiego w opór. Tankbaga nie widziałem niestety...

 

Ktoś się orientuje jak się ma ta rozmiarówka z Lidla do tego co nosimy na co dzień?

 

Zawyżona, zaniżona?

 

Zastanawiam się na tą koszulką za 59 zł...

 

Ktoś ma i może coś o niej napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na tą koszulką za 59 zł... Ktoś ma i może coś o niej napisać?

Mnie interesuje i ta a'la koszulka jak i kalesonki ;-) Ma ktoś i jest w stanie coś o tym zostawie powiedzieć? Jeśli nie warto wchodzić w nie to czy jest ktoś w stanie polecić zestaw bardziej pro z goretexem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr walnij priva do Macixa a on za załatwi w dobrej kasie i towar 1 klasa  :dance:  :dance:

Będziesz zadowolony na   :biggrin:  :biggrin:  ja mam kominiarke od Maciksa po sezonie jak nówka wygląda :biggrin:  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wczoraj w LIDL-u (Włókniarzy - Drewnowska) widzieliśmy plecaki a la garb, rękawice motocyklowe, bielizna termoaktywną, kaski motocyklowe

 

 

jeśli chodzi o plecak to polecamy bo jest to ten sam model, który był rok temu, bielizna też wygląda na porządni wykonaną

 

 

dużo gorzej jest z rękawicami czy kaskiem... rękawice mają jeden protektor... i to by było na tyle co można o nich napisać... odradzamy natomiast kask, który jest dostępny w LIDL-u... jest tak ciężki, że przy wypadku urwie głowę :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a to w całej pl jest ta akcja w lidlach ?

Tak chociaż nie gwarantują że wszystkie produkty będą we wszystkich sklepach. Ponoć starają się dzielić równo.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam kumpla bo kupował taką za 60 pare pln ale nie w lidlu. Osobiście polecam taką z wyświetlaczem lcd.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z lidla jest lepiej wykonany, nic nie odłazi no i przyciski włączają za pierwszym razem. Ten z Jula wkurza bo trzeba kilka razy przycisnąć aby zaskoczyło. I z czasem odłazi panel bo klejone. Oba sprawdzone i pozostał ten z lidla. Kupiłem go rok temu za 60 PLN.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Odpowiedz Cytuj Zgłoś

Trochę późno biorąc pod uwagę że teraz ich nie mieli w ofercie a poprzednia akcja była rok temu ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...