Jump to content

Lidl Tydzień Motocyklisty

adany_76
 Share

Recommended Posts

Z racji tego iż jestem kierowcą rozwożącym towar do sklepów lidl , mam dostęp do wcześniejszych gazetek promocyjnych . wczoraj podczas załadunku wpadła mi w ręce gazetka , w której lidl wprowadzi tydzień dla motocyklisty . promocja będzie od 24.03.2012 . pozwoliłem sobie zrobić fotki artykułów i wydaje mi się że niektóre rzeczy są dosyć interesujące

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

no prosze wiadomosci z pierwszej reki:D zna ktos ta firme Crivit? kasku czy rekawic nie kupilbym w lidlu ale rzeczy typu odziez termoaktywna mozliwe ze jest godna uwagi

oo...blokada na koło :P stara czasami nie chce mi się otwierać więc chyba pora na zmianę..

Ten sam producent wiec oczekuje podobnej jakości.Blokada też fajna sprawa, tania, odstraszy a jak bedą chcieli podpier.. maszynę to i tak to zrobią ;)

Siemka ja w tamtym roku kupiłem tangbaga tego z lidla i jestem z niego bardzo zadowolony jest pakowny i wygodny polecam

Krzysztofor

Kurcze, jak na złość :sad2:. chcesz kupić pas na Nery to nie można doczekać się w lidlu, a tu zakupiony dziś i musiałem przeczytać, że jest :PA co tam kupi się drugi na zaś lub dla pleczaczka :smile:

Filet: tylko nie poluj w lidlu na kaczeńcowej, ja obstawiam ten teren ;) chociaż dla dwóch wystarczy myślę.

I pewnie trzeba będzie jechać z samego rana bo jak zwykle po południu już nic nie będzie :|

najlepiej zadzownic do lidla pod numer: 800 - 507 - 777 (Pon.-Sob.: 8:00 - 19:00), podać adres sklepu i poprosić o zostawienie przy dostawie konkretnego produktu dla Was

dosyć ciekawie prezentuje się plecak wygląda na solidny i pakowny

Pracując w Belgii ta oferta była proponowana w lidlu na koniec lutego. Zakupiłem plecak a'la żółw. Dokładniej kupiłem dwa takie plecaki dla siebie i znajomego. Dobre wykonanie, dośc pojemny, Tylko w gazetce pokazany był plecak a'la garb a te żółwie znalazłem przypadkiem.

Pas nerkowy kupiłem w Lidlu parę sezonów temu i założyłem go może kilka razy wiec jak ktoś chce to mogę za parę piwek oddać. Kontakt telefoniczny znajdziecie w stosownym miejscu dla zarejestrowanych.

Edited by scOti
ort (see edit history)

Plecak na bank mój, ten wielki. Do tego może jeszcze rękawice (ale muszę zobaczyć ich jakość) i smar uniwersalny. Pytanie, czy on się nada do smarowania łańcucha? Czy lepiej kupić coś droższego?Będę polował w dwóch lidlach na Retkini :biggrin:

jeszcze rękawice (ale muszę zobaczyć ich jakość

miałem, nie polecam - łapa sie poci i przy zdejmowaniu "wywlekaja" się na lewą stronę

nada do smarowania łańcucha?

do łańcucha to kup smar do łańcucha :riding: pozdrawiam Michał

najlepiej zadzownic do lidla pod numer: 800 - 507 - 777 (Pon.-Sob.: 8:00 - 19:00), podać adres sklepu i poprosić o zostawienie przy dostawie konkretnego produktu dla Was

hmm.. to tak można? nie wiedziałem :smile:

bielizna termoaktywna Crivit'a jest całkiem przyzwoita jak na tę cenę.poprzednim razem (jakis rok czy 2 lata temu) zakupiłem taką właśnie w Lidlu.Przejechała już kilka tyś km, i nadal trzyma się świetnie.