Skocz do zawartości

Lidl Tydzień Motocyklisty


Rekomendowane odpowiedzi

info z ostatniej chwili w ozorkowie otwarcie nowego lidla 22 marca i z tego co widziałem w gazetce tam w tym dniu będzie oferta motocyklowa , ale potwierdzę dopiero wieczorem

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% ozorków 22 marca promocja w dniu otwarcia będzi też promocja 40% taniej na elektronarzędzia

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz jakiś adres tego Lidla w Ozorkowie?

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dokładniej listopadowa 8

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się teraz zastanawiam, bo napaliłem się na ten tankbag, ale jak popatrzyłem na allegro to cenowo nie jest to jakaś hiper okazja. Sądzicie, że warto kupić tankbag w lidlu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak popatrzyłem na allegro to troche mi sie odechciało zakupów. Pewnie podskoczę i coś kupie (o ile jeszcze coś będzie) ale już sobie wybiłem z głowy większe zakupy.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Na dąbrowskiego 17/21 mają dość dużą dostawę i duży wybór.

 

Ode mnie:

- Tankbagi wyglądają na prawdę dobrze (moim zdaniem najlepsza rzecz z tej oferty)

- Plecaki mnie rozczarowały, cienkie, trącą taniością

- Spray do smarowania nie ma podanego za bardzo składu (podali tylko jedną substancję która stanowi 30% całości , a gdzie pozostałe 70%?) - więc bez sensu lać bóg wie co na moto

- Blokada na tarcze - jaka cena taka blokada, zawsze lepiej mieć niż nie mieć

- Skarpety funkcyjne - wyglądają ok, nawet kupiłem

- Kombinezony przeciwdeszczowe - wyglądają ok, ale cena 100zł za niesprawdzony produkt wydaję się dość wysoka jak dla mnie

- Kasków nie polecam ;]

- Pas nerkowy - jak to pas, jest ok, wstawki odblaskowe na plus

-Termoaktywki - na oko wydają się ok, ale to trzeba przetestować by móc coś powiedzieć

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podjeżdżałem do Lidla na Nowych Sadach to słuchałem programu informacyjnego o 8, więc w środku byłem 5, może 7 po. Znaleźć stoisko motocyklowe nie było trudno, bo już kilku chłopa oglądało fachowym okiem artykuły w promocji. Na szczęście moim oczom ukazał się TankBag...ostatni tankbag, było ich w sumie chyba z 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupinem pas nerkowy, rękawiczki i blokadę. Za tą cene naprawdę ok.Hmm.. Pas jak pas. Rękawiczki jak za tą cenę godne polecenia.Blokada po dokładniejszym obejrzeniu w domu wygląda na taką nie do zerwania przez granat:)Ps: na dąbrowskiego rzucili sporą ilość artykułów.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada po dokładniejszym obejrzeniu w domu wygląda na taką nie do zerwania przez granat:)

Wlasnie sie zorientowalem, ze mam taka sama od 2 lat, calkiem porzadna jest.

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tank bag rewelka ;] dzisiaj ściągam moto z zimowania, to może do jutra podeślę fotę jak się prezentuje ;] Obawiam się tylko że będę doszywać pasy mocujące, nic mi po magnesach w Hornecie (?) :(Napiszcie czemu wg was kask jest średni? Moim zdaniem wykończenie zostawia wiele do życzenia, ale na pewno na pochwałę zasługuje blenda przeciwsłoneczna ;] Myślę że i tak za 220 zł się kasku lepszego nie kupi :P Tylko kto na boga kupuje taki kask, jeżeli zależy mu na głowie?:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TankBag fajny ale nie dla mnie :sad2: lapek mi się tam nie zmieści wiec d*pa. Plecaki to samo. Może za wyjątkiem jednego ale ten mi się nie podobał.Wzory całkiem fajne i nieźle wykonane.Byłem na włókniarzy i aleksandrowskiej przed 11 i w obu był sprzęt. W sumie kupiłem blokadę, termo i pas.Zastanawiałem się czy czasem te blokady nie mają tego samego kluczyka ale okazuje się ze nie ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ja uległem pokusie, mimo, że wcześniej byłem dość krytyczny, właśnie wróciłem z Lidla gdzie nabyłem

    [*]blokadę (to raczej przeszkadzajka niż blokada, ale niech będzie - lepsza niż nic)

    [*]rękawiczki (XL - były 2 wersje i wybrałem te z odblaskami na palcach przypominającymi logo Suzuki :drool: )

    [*]pas nerkowy XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...