Skocz do zawartości

Lidl Tydzień Motocyklisty


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego iż jestem kierowcą rozwożącym towar do sklepów lidl , mam dostęp do wcześniejszych gazetek promocyjnych . wczoraj podczas załadunku wpadła mi w ręce gazetka , w której lidl wprowadzi tydzień dla motocyklisty . promocja będzie od 24.03.2012 . pozwoliłem sobie zrobić fotki artykułów i wydaje mi się że niektóre rzeczy są dosyć interesujące

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no może coś fajnego sie znajdzie. Dzieki za info.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze wiadomosci z pierwszej reki:D zna ktos ta firme Crivit? kasku czy rekawic nie kupilbym w lidlu ale rzeczy typu odziez termoaktywna mozliwe ze jest godna uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć ciekawie prezentuje się plecak wygląda na solidny i pakowny

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bikeforum.pl/threads/21046-plecak-Top-Move-20l-wyprodukowany-dla-sieci-sklep%C3%B3w-Lidltutaj macie troche na temat tego plecaka. Może to nie głupi pomysłKasujcie szybko bo wszyscy się dowiedzą i będą chcieli ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo...blokada na koło :P stara czasami nie chce mi się otwierać więc chyba pora na zmianę..

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam producent wiec oczekuje podobnej jakości.Blokada też fajna sprawa, tania, odstraszy a jak bedą chcieli podpier.. maszynę to i tak to zrobią ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekawiczek nie polecam, wyściólka wyciągą się przy wyjmowaniu rąk

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak na złość :sad2:. chcesz kupić pas na Nery to nie można doczekać się w lidlu, a tu zakupiony dziś i musiałem przeczytać, że jest :PA co tam kupi się drugi na zaś lub dla pleczaczka :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie trzeba będzie jechać z samego rana bo jak zwykle po południu już nic nie będzie :|

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zadzownic do lidla pod numer: 800 - 507 - 777 (Pon.-Sob.: 8:00 - 19:00), podać adres sklepu i poprosić o zostawienie przy dostawie konkretnego produktu dla Was

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dosyć ciekawie prezentuje się plecak wygląda na solidny i pakowny

Pracując w Belgii ta oferta była proponowana w lidlu na koniec lutego. Zakupiłem plecak a'la żółw. Dokładniej kupiłem dwa takie plecaki dla siebie i znajomego. Dobre wykonanie, dośc pojemny, Tylko w gazetce pokazany był plecak a'la garb a te żółwie znalazłem przypadkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas nerkowy kupiłem w Lidlu parę sezonów temu i założyłem go może kilka razy wiec jak ktoś chce to mogę za parę piwek oddać. Kontakt telefoniczny znajdziecie w stosownym miejscu dla zarejestrowanych.

Edytowane przez scOti
ort (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecak na bank mój, ten wielki. Do tego może jeszcze rękawice (ale muszę zobaczyć ich jakość) i smar uniwersalny. Pytanie, czy on się nada do smarowania łańcucha? Czy lepiej kupić coś droższego?Będę polował w dwóch lidlach na Retkini :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze rękawice (ale muszę zobaczyć ich jakość

miałem, nie polecam - łapa sie poci i przy zdejmowaniu "wywlekaja" się na lewą stronę

nada do smarowania łańcucha?

do łańcucha to kup smar do łańcucha :riding: pozdrawiam Michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zadzownic do lidla pod numer: 800 - 507 - 777 (Pon.-Sob.: 8:00 - 19:00), podać adres sklepu i poprosić o zostawienie przy dostawie konkretnego produktu dla Was

hmm.. to tak można? nie wiedziałem :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bielizna termoaktywna Crivit'a jest całkiem przyzwoita jak na tę cenę.poprzednim razem (jakis rok czy 2 lata temu) zakupiłem taką właśnie w Lidlu.Przejechała już kilka tyś km, i nadal trzyma się świetnie.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...