Jump to content

Strona Internetowa Wix.com

Kovalchuck
 Share

Recommended Posts

Siemanko mam pytanie czy ktoś zna ten portal. Szablon niby jest darmowy a bardzo mnie interesuje :smile:

http://pl.wix.com/website-template/view/html/661?originUrl=http%3A%2F%2Fpl.wix.com%2Fwebsite%2Ftemplates%2Fhtml%2Fbusiness-services%2Freal-estate-property%2F2&bookName=create-master-new&galleryDocIndex=1&category=business-services&metaSiteId=#

ktoś miał jakieś doświadczenia ? Na czym oni zarabiają ? są jakieś plany premium ale czy można sprawdzić funkcjonowanie szablonu bez wykupowania abonamentu ?

Znaczy bardziej chodzi mi o to czy nie ma kosztów ukrytych ? 

i nie piszcie mi że trzeba czytać bo jest napisane ze darmowe i że są tylko reklamy na stronie i na tym zarabiają   

Edited by Kovalchuck (see edit history)

ja tam miałem długi okres stronke, za free mozesz normalnie kożystać tylko przed swoim adresem masz wstawke wix, jak kupisz premium to mozesz juz mieć swoj adres bez zadnych dodatkow

Potwierdzam wersja free ma ich link w dole strony wraz z logo.z tego co wiem to strona sie zapisuje do ich bazy i nie wiem czy jest możliwość usunięcia potem...ale nie chce wprowadzić w błąd.

Dobra własnie o to mi chodziło dzięki za pomoc, to zabieram się za testowanie :smile: ciekawe jak panel administrowania strony wszystko w cms-ie czy można samem edytować szablon czy pozostaje tylko uzupełnienie treści ?