Skocz do zawartości

Strona Internetowa Wix.com


Kovalchuck

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko mam pytanie czy ktoś zna ten portal. Szablon niby jest darmowy a bardzo mnie interesuje :smile:

 

http://pl.wix.com/website-template/view/html/661?originUrl=http%3A%2F%2Fpl.wix.com%2Fwebsite%2Ftemplates%2Fhtml%2Fbusiness-services%2Freal-estate-property%2F2&bookName=create-master-new&galleryDocIndex=1&category=business-services&metaSiteId=#

 

ktoś miał jakieś doświadczenia ? Na czym oni zarabiają ? są jakieś plany premium ale czy można sprawdzić funkcjonowanie szablonu bez wykupowania abonamentu ?

 

Znaczy bardziej chodzi mi o to czy nie ma kosztów ukrytych ? 

 

i nie piszcie mi że trzeba czytać bo jest napisane ze darmowe i że są tylko reklamy na stronie i na tym zarabiają   

Edytowane przez Kovalchuck (wyświetl historię edycji)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam miałem długi okres stronke, za free mozesz normalnie kożystać tylko przed swoim adresem masz wstawke wix, jak kupisz premium to mozesz juz mieć swoj adres bez zadnych dodatkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam wersja free ma ich link w dole strony wraz z logo.z tego co wiem to strona sie zapisuje do ich bazy i nie wiem czy jest możliwość usunięcia potem...ale nie chce wprowadzić w błąd.

ekowkuchni.pl - Już niedługo zjesz zdrowo i smacznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra własnie o to mi chodziło dzięki za pomoc, to zabieram się za testowanie :smile: ciekawe jak panel administrowania strony wszystko w cms-ie czy można samem edytować szablon czy pozostaje tylko uzupełnienie treści ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...