Skocz do zawartości

Skradziono ! Yamaha R6


krzychoslav

Rekomendowane odpowiedzi

na prośbę kolegi wrzucam na forum, może ktoś z Was coś widział? 

 

Uwaga!
Bardzo proszę Was wszystkich o pomoc!
W nocy z 14.09 na 15.09 między godziną 20:00 a 3:00 ukradziono mi motocykl Yamaha R6 (widoczny na zdjęciach). Kradzież miała miejsce w Łodzi na Olechowie. Jeśli ktokolwiek widział motocykl proszę o jakiekolwiek informacje, ale przede wszystkim PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE (i najlepiej lajkowanie, bo wtedy wyświetli się większej ilości osób - tak działa fejs).
Motocykl był czarny i miał dwa charakterystyczne cechy: czerwony napis "Why so serious?" nad przednim, lewym światłem oraz wgniecenie w baku od lewej strony. Tablicy pewnie już dawno nie ma, ale na wszelki wypadek: nr rejestracyjny EL 634W.

Przepraszam za zaśmiecanie waszego fejsa, ale mimo, że szansa jest naprawdę minimalna to zawsze odrobinę więcej niż 0.

 

 

 

 

 

post-2726-0-00678700-1442350709_thumb.jpg

post-2726-0-53515200-1442350709_thumb.jpg

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charakterystyczny motocykl, miejmy nadzieję że nie pójdzie na części i się znajdzie :sad2:

 

 

 

Podaj też nr vin i kontakt do siebie

dobry pomysł 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN JYARJ06E03A009749

 

tel 662-047-535

 

tel do właściciela, do mnie - w profilu

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...