Jump to content

Aplikacja Do Rejestracja Trasy

kabzior
 Share

Recommended Posts

Hej,

czy ktoś z Was używa jakiejś aplikacji do rejestracji przejechanej trasy i jej parametrów? Poszukałem trochę po sieci, dużo tego nie ma, ciężko znaleźć jakieś opinie użytkowników, raczej tylko marketingowe opisy.

Chodzi mi o coś w stylu Endomondo - rejestracja trasy po GPS którą potem można sobie nałożyć na mapę, obejrzeć przyspieszenia, prędkości itd, itp.

ps - mam nadzieję że dobry dział

kab

Siemka na androida dobra jest Google Moje Trasy a na WP polecam TripMeter. Po przetestowaniu wielu zostawiłem właśnie tą, jest max prędkość zaznaczona na mapie, średnia w danych, czas jazdy itp. Co do Google Moje Trasy to wszystko wygląda podobnie z tym że jeszcze na mapie zaznaczone są miejsca w których robione były zdjęcia

Kilka razy podchodziłem do Google Moje Trasy jako aplikacji do rejestrowania biegania i jakoś zawsze mi czegoś brakowało i koniec końców kupiłem Endomondo. Ale może jeszcze raz spróbuję.

Używał ktoś EatSleepRide? Wygląda ciekawie.

W Yanosiku możesz zapisać trasę, ale bez jej parametrów.

Przy okazji unikniesz niechcianych spotkań z niebieskimi ;)

W Yanosiku możesz zapisać trasę, ale bez jej parametrów.

Przy okazji unikniesz niechcianych spotkań z niebieskimi ;)

Żeby unikać to trzeba na to patrzeć, a tyle się dzieje dookoła, że nie dał bym rady ;)

Poza tym ja jeżdżę zgodnie z przepisami :smile:

Diablo superbiker na Androida

Apka wygląda fajnie, tylko jakoś nie mogę znaleźć strony z nią powiązanej żeby synchronizować dane i potem to sobie oglądać.

Chyba kupię EatSleepRide bo wygląda najsensowniej.

EDIT:

Dobra, kupiłem i przetestowałem EatSleepRide. Gdyby ktoś się zastanawiał czy warto to niech lepiej kupi za te 3,5 zł frytki.

Edited by kabzior (see edit history)

• 2 weeks later...

Siemka na androida dobra jest Google Moje

Też używam i u mnie jak najbardziej wszystko działa jak należy.

Koniec końców zostałem z Diablo superbiker - w miarę prosty, spełnia swoje zadanie, czytelny, bardzo szybko łapie fix GPS (szybciej niż mapy google, endomondo czy cokolwiek innego).

• 1 year later...