Skocz do zawartości

Aplikacja Do Rejestracja Trasy


kabzior

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

czy ktoś z Was używa jakiejś aplikacji do rejestracji przejechanej trasy i jej parametrów? Poszukałem trochę po sieci, dużo tego nie ma, ciężko znaleźć jakieś opinie użytkowników, raczej tylko marketingowe opisy.

Chodzi mi o coś w stylu Endomondo - rejestracja trasy po GPS którą potem można sobie nałożyć na mapę, obejrzeć przyspieszenia, prędkości itd, itp.

 

ps - mam nadzieję że dobry dział

 

kab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka na androida dobra jest Google Moje Trasy a na WP polecam TripMeter. Po przetestowaniu wielu zostawiłem właśnie tą, jest max prędkość zaznaczona na mapie, średnia w danych, czas jazdy itp. Co do Google Moje Trasy to wszystko wygląda podobnie z tym że jeszcze na mapie zaznaczone są miejsca w których robione były zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy podchodziłem do Google Moje Trasy jako aplikacji do rejestrowania biegania i jakoś zawsze mi czegoś brakowało i koniec końców kupiłem Endomondo. Ale może jeszcze raz spróbuję.

Używał ktoś EatSleepRide? Wygląda ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Yanosiku możesz zapisać trasę, ale bez jej parametrów.

Przy okazji unikniesz niechcianych spotkań z niebieskimi ;)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Yanosiku możesz zapisać trasę, ale bez jej parametrów.

Przy okazji unikniesz niechcianych spotkań z niebieskimi ;)

 

Żeby unikać to trzeba na to patrzeć, a tyle się dzieje dookoła, że nie dał bym rady ;)

Poza tym ja jeżdżę zgodnie z przepisami :smile:

 

 

Diablo superbiker na Androida

 

Apka wygląda fajnie, tylko jakoś nie mogę znaleźć strony z nią powiązanej żeby synchronizować dane i potem to sobie oglądać.

 

Chyba kupię EatSleepRide bo wygląda najsensowniej.

 

EDIT:

Dobra, kupiłem i przetestowałem EatSleepRide. Gdyby ktoś się zastanawiał czy warto to niech lepiej kupi za te 3,5 zł frytki.

Edytowane przez kabzior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koniec końców zostałem z Diablo superbiker - w miarę prosty, spełnia swoje zadanie, czytelny, bardzo szybko łapie fix GPS (szybciej niż mapy google, endomondo czy cokolwiek innego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...