Skocz do zawartości

Czerwona Strzała


kabzior

Rekomendowane odpowiedzi

Takie oto dzisiaj wypadło z furgonetki pod moim blokiem ;)

 

Pierwsze 100 km zrobione, bajka (ale bez szaleństw bo trzeba silnik docierać).

Niech już będzie jutro i znowu jazda :smile:

 

 

post-5068-0-91444700-1441828912_thumb.jpg

post-5068-0-79687400-1441828915_thumb.jpg

post-5068-0-77374600-1441828918_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny sprzęt na pierwsze moto.

Bardzo stabilny przy wolnej jeździe, leciuteńki jak motorower i wygodny.

Na MT egzaminuje Warszawa i ludzie sobie bardzo chwalą.

Da Ci dużo przyjemności z jazdy.

Powodzenia.

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, gdzie takie furgonetki jeżdżą, może i dla mnie by coś takiego fajnego wypadło! :biggrin:

Rzeczywiście - świetnie się prezentule - szerokości!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim bardzo za miłe słowa :smile:

 

 

jednak MT07 :smile:, podjedź dzisiaj pod Auchan to obejrzymy, gratulacje

 

 

Gdzie mamy Auchan w Łodzi? I co tam się odbywa? Spotkania? :smile:

 

 

Te czerwone też są fajne, gratulacje :-)

 

Hehehehe, zupełnie jak mój kumpel "innych kolorów nie robią"? :biggrin:

Myślałem jeszcze nad żółtym, ale jednak zawsze uwielbiałem połączenie czerwieni z czernią. Matowo szary jest nudny, a race blue wygląda świetnie w kwestii ramy, ale fioletowe felgi zupełnie mi nie leżą. I tak stanęło na czerwonym (nie mówiąc już o tym, że 07 to deficytowy towar i nie ma zbyt dużego wyboru, zwłaszcza z ABS).

 

 

Powiedz, gdzie takie furgonetki jeżdżą, może i dla mnie by coś takiego fajnego wypadło! :biggrin:

 

Głównie pewnie w okolicy Sieradza ;)

Edytowane przez kabzior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem, wysyłałeś mi to zdjęcie blututem ;)

Mocno myślałem o żółtej też, ale musiałbym na nią dużo dłużej czekać.

 

 

zobacz spot czwartkowe spotkania...

co czwartek spotykamy się wszyscy o 19 ( do tej pory pod halą sportową ale od dzisiaj Auchan na Włókniarzy)

 

O, dzięki, o samolocie wiedziałem, ale że jest przeniesione to już nie.

Co się robi podczas tych spotkań? Bo nigdy nie byłem i nikogo nie znam ;) To są pogaduchy znajomych, czy zbiórka przed jakimś wyjazdem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogaduchy, oglądanie sprzętów a później wycieczki w dużej grupie wg wcześniej ustalonej trasy albo w mniejszych grupkach wg swoich tras.

 

Myślę, że nie jestem gotowy na wycieczkę jeszcze, powiedzmy że wersja oficjalna jest taka, że nie mogę przekraczać 5k rpm i 120 km/h bo silnik się dociera ;) A mniej oficjalnie to dopiero się poznaję z dużym moto, uczę się płynnie biegi zmieniać (co średnio mi wychodzi) i ogólnie dosyć żałośnie mi idzie, więc chciałbym się z tym wszystkim otrzaskać :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu czerwona w połowie jest czarna

 

Trudno powiedzieć, tak fabryka wypuszcza :smile:

Domyślam się, że chodzi Ci o boki baku - tam jest coś co ma strukturę karbonu i to był jeden z argumentów "za" bo bardzo mi się podoba takie wykończenie (błotnik z tego samego jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomożemy... :smile:

 

No dobra, przyjechałem. Mocno spóźniony bo wybieraliśmy kurtkę dla Plecaczka. Mało już było osób, dwie grupki, jedna od supersportów i druga od... niesportów ;) Ale że nikogo nie znaliśmy i w ogóle to się pokręciliśmy tylko, pooglądaliśmy maszyny i pojechaliśmy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pora na wspólne śmiganie :smile:

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...