Skocz do zawartości

Moto Rajd 2015 - Zwiedzaj Łódź Z Fłm 19.09.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

flm_1441789613__11950376_871429069605684

Część z Was zapewne kojarzy Moto Rajd, który się odbył w 2 edycjach w 2013 roku - najpierw na początku sezonu, później na końcu września.

Moto Rajd jak sama nazwa wskazuje, kojarzy się z wyścigiem, grą miejską i podchodami. Zrodził się pomysł, aby wskrzesić Moto Rajd w 2015 roku i zwiedzić na motocyklach Łódź od "zaplecza", w związku z tym połączymy przyjemne z pożytecznym. W czasie rajdu odwiedzimy kilka miejsc związanych z historią miasta i najświeższymi inwestycjami miasta ostatnich lat. Zapewniamy, że będzie to niezapomniana przygoda!

Nie będziemy jeździć grupą 100 osób, lecz w drużynach 4-5 osobowych. W każdym z tych miejsc spędzimy średnio 10-15 minut i będziemy wykonywać zadania przygotowane przez Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów. Każde z tych zadań będzie punktowane, związane z odwiedzanym miejscem, a najlepsi oczywiście zgarną nagrody. Jakie to będą nagrody, dowiecie się w najbliższych dniach.

Chyba nie musimy wspominać, że zwycięska drużyna może być tylko jedna? :smile: Rezerwujcie termin w kalendarzu, widzimy się niebawem na Starym Rynku.
 
REGULAMIN ZGŁOSZENIA:
1. Zapisów dokonujemy wyłącznie za pomocą FORUM ŁÓDZKICH MOTOCYKLISTÓW. Jeśli nie posiadasz konta - załóż je czym prędzej!
2. Zgłoszeń należy dokonywać w tym wątku według wzoru: <MÓJ NICK> - grupa <KOLOR> (możliwe wiele nicków po przecinkach). Przykłady zgłoszeń:
a. Aidekk, grupa Zielona.
b. Sovteq, Tomahouk, Kosmaty - grupa Czerwona.
3. Zapisy następują w kolejności zgłoszeń, a więc kto pierwszy ten lepszy.
4. W przypadku osiągnięcia limitu 55 uczestników lista jest zamykana i dalsze zapisy będą uzależnione od liczby "rezerwowych" chętnych. Utworzone zostaną dodatkowe kolory grup w razie potrzeby.
5. Można zgłaszać się pojedynczo bądź zgłosić całą grupę.
6. Pierwsza osoba wpisywana do nowej grupy automatycznie zostaje jej liderem, podobnie osoba zgłaszająca więcej osób niż tylko siebie.
7. Nie ma możliwości przesuwania uczestników, którzy wpisali się wcześniej do grup i wszelka kombinatoryka w stylu "usuń/przesuń tego, a dopisz tam mnie" jest poza dyskusją.
8. Zgłoszenia do grup, gdzie wyczerpał się limit uczestników, dodawane będą automatycznie jako zgłoszenia do grupy następnej.
 
SKRÓCONE ZASADY MOTO RAJDU:
1. Uczestnik jest zobowiązany, aby pojawić się o godzinie 10.00* na Starym Rynku w Łodzi z zatankowanym motocyklem. Tam dowie się szczegółów na temat przejazdu oraz otrzyma mapę ze wskazówkami.
2. Uczestnik może zabrać osobę towarzyszącą (pasażera/pasażerkę).
3. Warunkiem zwycięstwa jest zaliczenie WSZYSTKICH punktów kontrolnych!
4. Czas przejazdu nie jest punktowany
5. Wszelkie próby oszukiwania traktowane będą jako dyskwalifikacja całej grupy.
6. Końcowy wynik jest sumą punktów uzyskanych z poszczególnych checkpointów/konkursów/quizów.
7. Nie ma zwycięstwa "ex aequo". W przypadku remisu zostanie przeprowadzona dogrywka.

 

* - planowany czas zakończenia imprezy o godzinie 15-15:30
 


POD TYM LINKIEM ZNAJDUJE SIĘ LISTA GRUP, KTÓRA JEST AKTUALIZOWANA CO NAJMNIEJ 3 RAZY NA DOBĘ

-----------
Osoby niezainteresowane udziałem w Moto Rajdzie również zachęcamy do przyjazdu na Stary Rynek, zapewniamy mile spędzony czas w oczekiwaniu na uczestników na mecie przy muzyce i Food Truck'u :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychoslav, Kasia MetroRacing, Kazik96 - grupa RÓŻOWA !!!


Konrad - Michał - grupa różowa

 

Irek - grupa różowa

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Użytkownik krzychoslav edytował ten post dziś, 13:23

 

Na szczęście nikt się nie dopisał do tej grupy, ale kolejnym razem zgłaszajcie edycję posta do mnie na PW, aby się nie okazało, że miejsca się dublują :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jeśli ktoś chciałbym wziąć udział w tej zabawie, nie ma za bardzo znajomych z forum i nie ma sie do kogo przyłączyć i nie zna Łodzi(bo podejrzewam żę znajomość miasta jest w tej zabawie atutem :smile:)? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdej grupie znajdzie sie pewnie ktoś bardziej rozeznany w Łodzi także dopisuj się gdzie chcesz, znajomości ludzi same przyjdą, chodzi też w tym wszystkim o pewną integracje ludzi którzy dopiero zaczęli na FŁM ze starymi wyjadaczami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

velasir dawaj do czarnych , el minio tez ma sv to se pogadacie :riding:


SztandeR, AndrzejCBR - grupa Czarna, jeżeli nikt nie ma nic przeciwko ;)

czarna grupa zaklepana, chyba ze chcecie z nami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

zgłaszajcie edycję posta

 

w sumie to dopisując nie edytowałem go, po prostu nowy post mi dokleiło do poprzedniego :P edycja była już po dopisaniu

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lafay , elminio

 

Rozumiem, że chodzi o użytkownika @elminio1981? Podawajcie pełne nazwy.

 

 

 

w takim razie chętnie sie dopisze, z obecnych grup kojarzę tylko Aidka wiec moze do zielonej

 

Gdzie Ty widzisz Aiddka na liście? :smile: 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka ogólna wskazówka dla wszystkich, członkowie stowarzyszenia czyli np Aidekk, Kosmaty nie biorą udziału w rajdzie. Oczywiście będzie można ich spotkać na punktach kontrolnych, a grupy opisane w pierwszym poście Suchego to tylko przykład ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojadę z kimś ze "125" :smile: Kto chętny?

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spons78 tu nie pojemność się liczy tylko znajomość łodzi. ;)

Fajna sprawa taki rajd, ale nie mam pewności czy będę miał wolną sobote. :smile:

Wybieraj kolor grupy i szykuj maszyne ;)

 boroś

 ccm250.png LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ troche pomagam przy organizacji i znam juz kilka zadań - nie wiem czy Suchy mnie dopuści. Z pewnością zobaczymy się na Rynku a potem w jakimś miejscu. Do zobaczenia :smile: Zapowiada sie mega-ciekawie !!!

Mój kanał na YouTube https://youtube.com/tkacprzak

 

Bezpieczne miejsca postojowe dla motocykli. FanPage - https://www.facebook.com/postojmotocyklelodz/

 

Buspasy dla motocyklistów! FanPage - https://www.facebook.com/pages/Buspasy-dla-motocyklistow-Lodz/379016688918647

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam  tej zabawy i sprawności umysłowej. Niestety  tym razem te zadanie musi mnie ominąć,   pracujące soboty do końca  roku :sad2: :(  Życzę wszystkim uczestnikom  pięknej pogody i  sprawności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...