Skocz do zawartości

Jaki Kupić Stojak Motocyklowy


sebeekcbr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chce kupić stojak motocyklowy na tył pod wachacz, polecicie coś ? myslałem nad tym http://allegro.pl/stojak-podnosnik-motocyklowy-tyl-polski-40-i5613535063.html

 

Chce aby był solidny i uniwersalny , żeby do każdego sportowego moto pasował , pilne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy na sklepie na limanowskiego podnośnik z możliwością tegulacji rozstawu od 14 do 50 cm za 140 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakie stojaki polecacie do drobnych napraw oraz przezimowanie motocykla aby nie ucierpiały opony?  Na portalach aukcyjnych ofert jest cała masa, a że nie chciałbym się naciąć na jakiś szajs proszę o wasze opinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dokładnie taki sam podnośnik na sklepie tyle że w naszym jest jeszcze drugi komplet kółek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

troche do d*py jest ten przedni, ciężko usadowić w nim golenie, szczególnie jak stojak bedzie miał już z rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat :smile:

 

W sieci znalazłam taką ofertę. Co sądzicie?

 

http://allegro.pl/stojak-podnosnik-motocyklowy-tyl-przod-combo-10-i5652703365.html#tabsAnchor

Mam dokładnie taki zestaw. Jak na moje potrzeby daje radę, a i pieniądz niezły :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie taki zestaw. Jak na moje potrzeby daje radę, a i pieniądz niezły :smile:

Wielkie dzięki za odpowiedz:)skłaniam się ku niemu, tylko teraz pytanie.. jak wyglądają Twoje potrzeby? :biggrin::D całego zestawu używasz do "zimowania" moto? bo ja przedniego potrzebuję głównie do tego, no i może jeszcze do wymiany oleju w lagach, no ale tego nie robi się co miesiąc;) i pytanie o to, czy faktycznie te przednie "łapki" jakoś się może odkształcają? bo nie jestem pewna co kosmaty miał na myśli..

troche do d*py jest ten przedni, ciężko usadowić w nim golenie, szczególnie jak stojak bedzie miał już z rok

.. a dlaczego ciężko? 

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na zbyciu stojak po główkę ramy. Wcześniej używałem go właśnie do zimowanie mojej SV, ale do nowego moto nie pasuje. Pozdrawiam

Edytowane przez arteklik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za odpowiedz:)skłaniam się ku niemu, tylko teraz pytanie.. jak wyglądają Twoje potrzeby? :biggrin: :biggrin: całego zestawu używasz do "zimowania" moto? bo ja przedniego potrzebuję głównie do tego, no i może jeszcze do wymiany oleju w lagach, no ale tego nie robi się co miesiąc;) i pytanie o to, czy faktycznie te przednie "łapki" jakoś się może odkształcają? bo nie jestem pewna co kosmaty miał na myśli..

.. a dlaczego ciężko? 

Używam do zimowania, zmiany opon, oleju i wszelakiej maści dłubaniny przy torówce. Mam je 3-ci rok. W tym roku mają posłużyć też do kocy grzewczych więc prawdziwe wyzwanie dopiero przed nimi  :smile:

 

ps. nie wiem jaki masz patent ale do wymiany oleju w lagach to chyba się nie nada taki stojak

Edytowane przez kwinto (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam do zimowania, zmiany opon, oleju i wszelakiej maści dłubaniny przy torówce. Mam je 3-ci rok. W tym roku mają posłużyć też do kocy grzewczych więc prawdziwe wyzwanie dopiero przed nimi  :smile:

 

ps. nie wiem jaki masz patent ale do wymiany oleju w lagach to chyba się nie nada taki stojak

No i fajnie, dzięki - po Twojej odpowiedzi powoli przestaję błądzić we mgle :smile:

P.S- masz rację.. na wymianę oleju w lagach to się nie nadaje..

Edytowane przez PięknyMarian (wyświetl historię edycji)

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ile sobie winszujesz za ten pod główke ?


 

 

.. a dlaczego ciężko?

powyginało mi sie wszystko, ramiona nie idą równolegle i spadają mi lagi z niego, teraz bede szukał takiego gdzie wchodzą małe bolce od dołu w lage, nic nie trzeba w tedy kombinować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przytrzymaj mi go do jutra jak coś....ostatecznie jutro potwierdze ok ? a i powiedz jaka średnica bolca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

powyginało mi sie wszystko, ramiona nie idą równolegle i spadają mi lagi z niego, teraz bede szukał takiego gdzie wchodzą małe bolce od dołu w lage, nic nie trzeba w tedy kombinować,

 Rozumiem, dzięki za odpowiedź:smile:

thumb_flm_1455103615__pobrany_plik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz XLMOTO robi zarąbistą wyprzedaż na stojaki - http://www.xlmoto.pl/stojak-motocyklowy-przod-proworks-2-in-1?p=9,90
Stojak 2 w 1 za 89 zł. Jedynie darmowa przesyłka jest od 250 ale moim zdaniem nawet znane nam na forum sklepy motocyklowe powinny kupić sobie z 5 sztuk. Sprzedając za 120 miały by i tak 30 na sztuce ;)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...