Skocz do zawartości
sebeekcbr

Jaki Kupić Stojak Motocyklowy

Polecane posty

kosmaty

mamy na sklepie na limanowskiego podnośnik z możliwością tegulacji rozstawu od 14 do 50 cm za 140 zł

Majk

Jakiś podnośnik na przód się znajdzie? 

sebeekcbr

Zamowilem ten co podalem w linku , wydaje się solidny

GerwazyGRACZ

Jakie stojaki polecacie do drobnych napraw oraz przezimowanie motocykla aby nie ucierpiały opony?  Na portalach aukcyjnych ofert jest cała masa, a że nie chciałbym się naciąć na jakiś szajs proszę o wasze opinie. 

GerwazyGRACZ

Zamowilem ten co podalem w linku , wydaje się solidny

Hej Sebeek testowałeś już ten podnośnik? Stabilny> Warty swojej ceny? 

sebeekcbr

Tak testowalem , wszystko jest ok :smile: stabilny i solidny , polecam

kosmaty

mam dokładnie taki sam podnośnik na sklepie tyle że w naszym jest jeszcze drugi komplet kółek

matttm1

Busa stoi na takim i nic się nie dzieje solidnie wykonany polecam

kosmaty

troche do d*py jest ten przedni, ciężko usadowić w nim golenie, szczególnie jak stojak bedzie miał już z rok

PięknyMarian

Mam dokładnie taki zestaw. Jak na moje potrzeby daje radę, a i pieniądz niezły :smile:

Wielkie dzięki za odpowiedz:)skłaniam się ku niemu, tylko teraz pytanie.. jak wyglądają Twoje potrzeby? :biggrin::D całego zestawu używasz do "zimowania" moto? bo ja przedniego potrzebuję głównie do tego, no i może jeszcze do wymiany oleju w lagach, no ale tego nie robi się co miesiąc;) i pytanie o to, czy faktycznie te przednie "łapki" jakoś się może odkształcają? bo nie jestem pewna co kosmaty miał na myśli..

troche do d*py jest ten przedni, ciężko usadowić w nim golenie, szczególnie jak stojak bedzie miał już z rok

.. a dlaczego ciężko? 

arteklik

Ja mam na zbyciu stojak po główkę ramy. Wcześniej używałem go właśnie do zimowanie mojej SV, ale do nowego moto nie pasuje. Pozdrawiam

Edytowano przez arteklik (zobacz historię edycji)

kwinto

Wielkie dzięki za odpowiedz:)skłaniam się ku niemu, tylko teraz pytanie.. jak wyglądają Twoje potrzeby? :biggrin: :biggrin: całego zestawu używasz do "zimowania" moto? bo ja przedniego potrzebuję głównie do tego, no i może jeszcze do wymiany oleju w lagach, no ale tego nie robi się co miesiąc;) i pytanie o to, czy faktycznie te przednie "łapki" jakoś się może odkształcają? bo nie jestem pewna co kosmaty miał na myśli..

.. a dlaczego ciężko? 

Używam do zimowania, zmiany opon, oleju i wszelakiej maści dłubaniny przy torówce. Mam je 3-ci rok. W tym roku mają posłużyć też do kocy grzewczych więc prawdziwe wyzwanie dopiero przed nimi  :smile:

ps. nie wiem jaki masz patent ale do wymiany oleju w lagach to chyba się nie nada taki stojak

Edytowano przez kwinto (zobacz historię edycji)

PięknyMarian

Używam do zimowania, zmiany opon, oleju i wszelakiej maści dłubaniny przy torówce. Mam je 3-ci rok. W tym roku mają posłużyć też do kocy grzewczych więc prawdziwe wyzwanie dopiero przed nimi  :smile:

ps. nie wiem jaki masz patent ale do wymiany oleju w lagach to chyba się nie nada taki stojak

No i fajnie, dzięki - po Twojej odpowiedzi powoli przestaję błądzić we mgle :smile:

P.S- masz rację.. na wymianę oleju w lagach to się nie nadaje..

Edytowano przez PięknyMarian (zobacz historię edycji)

kosmaty

Artur ile sobie winszujesz za ten pod główke ?

.. a dlaczego ciężko?

powyginało mi sie wszystko, ramiona nie idą równolegle i spadają mi lagi z niego, teraz bede szukał takiego gdzie wchodzą małe bolce od dołu w lage, nic nie trzeba w tedy kombinować,

arteklik

Artur ile sobie winszujesz za ten pod główke ?

Z chęcią oddam za połowę najtańszej oferty z Allegro czyli za 100 PLN :smile:

kosmaty

przytrzymaj mi go do jutra jak coś....ostatecznie jutro potwierdze ok ? a i powiedz jaka średnica bolca

PięknyMarian

powyginało mi sie wszystko, ramiona nie idą równolegle i spadają mi lagi z niego, teraz bede szukał takiego gdzie wchodzą małe bolce od dołu w lage, nic nie trzeba w tedy kombinować,

Rozumiem, dzięki za odpowiedź:smile:

arteklik

przytrzymaj mi go do jutra jak coś....ostatecznie jutro potwierdze ok ? a i powiedz jaka średnica bolca

Bolce są wymienne I mam komplet.

Madpawel

Jakby Kosmaty nie wzial tego stojaka pod główke to ja chetnie przygarne. :smile:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się