Jump to content

Łódzkie Filmowanie

_elvis_
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Chciałem się z Wami podzielić moimi ostatnimi filmikami :riding:  Najlepiej pasują do wieczornego piwka przed kompem :smile:

Jeden z wieczorno-nocnej objazdówce po Łodzi, drugi z jednodniowego tripu w kierunku Jury Krakowsko-Częstochowskiej (zakręty, zamki i motungi)  :biggrin: Enjoy !!!

Edited by _elvis_ (see edit history)

Dobra robota :smile: Sam zakończyłem sierpień wizytą w Jurze i na drogach w okolicach Orlich Gniazd - to był przepiękny wypad.

Chociaż maskowanie twarzy automatem przywodzi na myśl kronikę policyjną albo program 997 ;)

Czym montujesz materiał?

Dzięki :biggrin: Cenzura jak cenzura jeśli ktoś chce być anonimowy to go pixeluje :smile:

Montaż w adobe elements 11, uczyłem się robić filmy na movie makerze i trochę w pinacle 18. Adobe jakoś najbardziej mi podchodzi

• 4 weeks later...

Elegancko! :biggrin: 
Z filmiku wnioskuję, że się podobała wizyta jako widz :biggrin: 

Ja jako zawodnik do dziś mam w sobie sporo emocji związanych z tym eventem i odliczam dni do kolejnej edycji :biggrin: 

Kmerke daj troch wyżej :smile:

heh no właśnie w drodze do Bełchatowa troszkę mi uciekła za późno się zorientowałem.

Jeśli chodzi o samą imprezę warto podjechać i pooglądać. Sama kopalnia robi za***isty klimat. Warunki raczej idealne na te zawody :smile: Widać było po chłopakach, że już trochę bez siły jadą :biggrin: Ja to bym pewnie padł po pierwszych 5km

• 1 month later...

Elvis jakim programem montujesz filmiki?

Weź głęboki oddech, odpręż się i przeczytaj jeszcze raz od początku cały, jakże rozbudowany, wątek ;) Dasz radę, trzymamy wszyscy kciuki :biggrin:

• 2 weeks later...

Witam Was!

Bezpłatne nagramy ujęcia z drona w jakości FHD, 4k!!
Szukamy ciekawych pomysłów na nagrania z lotu ptaka jak i przy pomocy ręcznego stabilizatora obrazu, wszystko nieodpłatnie w ramach możliwości wykorzystania nagranego materiału do naszych celów promocyjnych. Interesują nas głównie dość dynamiczne pomysły w ciekawych miejscach jak również kręcenie ciekawych ujęć do filmów amatorskich, ale każdy inny pomysł weźmiemy pod uwagę.
Posiadamy stosowne umiejętności i uprawnienia oraz profesjonalny sprzęt.
Jeśli myślisz że Twój pomysł jest ciekawy napisz do nas

Konstantynów taki niebezpieczny ;)

Kanzas jak dziki zachód :smile: Tam trzeba zawsze uważać albo ludzie w ostatniej chwili skręcają albo jakiś cygan nagle sobie przypomni że chce przejść na drugą stronę :biggrin: 

Z dronem ciekawa propozycja. Można pomyśleć nad jakimiś ciekawymi ujęciami. Perspektywa drona to zupełnie inna bajka :biggrin: Szkoda, że sezon już się kończy i w zasadzie tak jak Suchy pisze zostały tylko pojedyńcze imprezy. Na motomikołajach może dynamicznych ujęć nie będzie ale motungi w zimowej scenerii w takiej inicjatywie mogą ciekawie wyglądać :smile:

• 1 month later...

Dziś chciałem zaprezentować nowy filmik z Łódzkich tras Motungowych. Tym razem powędrowaliśmy nad Wisłę :biggrin: Czasy zdecydowanie lepsze jeśli chodzi o pogodę - okolice sierpnia;) Niestraszny deszcz i korki oraz odrobina przygody :smile: Enjoy!!!

Cool. Fajne wycieczki widzę robisz, więc jak jakieś plany będą w sezonie, dawaj cynk ;)

Szybko minie zima i będzie wiosna,a teraz można powspominać sezon... a co do wycieczek do dołączam do Jacka dawaj znać to pojeździ się w ciekawe okolice z dobrym towarzystwie :smile:

Przygotowałem taką krótką kompilację zdarzeń drogowych. Materiał uchwycony w motosezonie 2015. 

Bardzo Mi się podobało! Zwłaszcza Statoil w Pabianicach :smile: Z punktu właściciela pojazdu to bym się wqrwił...

• 1 month later...

Mam nowy filmik! już ostatni z sezonu 2015. Tym razem wypad do Konewki i Inowłodza. Zainteresowanych zapraszam a już niedługo (mam nadzieję) nowe nagrania z rozpoczęcia sezonu 2016 (kiedy przestanie padać!!!).

• 1 month later...

Nowy filmik na youtube! Tym razem miałem przyjemność jeździć nowiutką Yamahą WR125. Off-road to raczej nowość dla mnie ale trzeba było wytestować właściwości terenowe sprzęta. Miłego oglądania!