Skocz do zawartości

Podkład Muzyczny Filmiku Na Yt


boromir

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy wkładają na YT swoje filmiki .

Nie mogę sobie poradzić z muzyką - podkładem a bardziej nie mogę sobie poradzić z prawami autorskimi .

YT ma swój bank muzyki jak również JAMENDO z licencją CC ale muzyka średnio pasuje do mojego filmu ,,,, najlepiej byłby użyć czegoś na czasie ale no właśnie jak z tymi licencjami jest,

Oglądam teledyski Ślubne bądź filmiki z podkładem muzyki na czasie i zastanawiam się jak im to przeszło( nie sądze że mają powykupywane licencje )

Może macie większe doświadczenie lub znacie fajny bank muzyki z licencją CC.

 

Dzięki za pomoc.

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że 90% filmów jakie zapodalem na yt przeszło bez problemu i nikt się nie przyczepił także wal śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o YT to nikt na licencje nie patrzy dopóki nie chcesz na tym zarobić :smile: Kiedyś miałem taką sytuację że kumpel wstawił jakieś tam wariacje i miał całkiem sporą liczbę wyświetleń. Załoga yt jednak go uświadomiła że to nie jest w pełni autorski filmik ponieważ podkład muzyczny jest jakiegoś tam pana :smile: I dlatego on nie może z tego powodu czerpać korzyści :smile: 

 

Reasumując :smile: jeśli chcesz tylko ,,uplałdować" to spokojnie wrzucaj na yt.com to pooglądamy :smile: jeśli chcesz zarobić naucz się grać na skrzypcach ^^ i dodaj swoje 100% dzieło :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że 90% filmów jakie zapodalem na yt przeszło bez problemu i nikt się nie przyczepił także wal śmiało

dokładnie tak jest , puki nie włączysz zarabiania na filmie nikt ci nic nie zrobi ,tylko w opisie filmu podaj tytuł i wykonawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B3DNAR jesteś pewien, że można wykorzystywać muzykę z soundclud. bo nie znalazłem tam jakiejś informacji jakoby to było na licencji creative commons.

Mam wrażenie na podstawie przeczytanych informacji, że należy skontaktować się z twórca i spytać o możliwość wykorzystania jego pracy. 

Może coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrzuciłem 2 utwory z prawami autorskimi ( nawet nie pisałem jakie i skąd ) , YT z miejsca wykrył i jest ok ale faktycznie zarabianie jest wyłączone .

Piszą że zarabiają na reklamie właściciele praw autorskich więc jest OK .

 

Dzięki za pomoc. 

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

A czemu część filmów jakie wstawiam chodzi na każdym urządzeniu a inna część nie chodzi np na telefonach. Z tym mam największy problem bo muszę wyszukiwać darmowa muzykę z y a tam nie ma co wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...