Skocz do zawartości

Kajetan Kajetanowicz I Mistrzowie W Pasach W Łodzi 04.09.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie, że Kajetanowi pasy uratowały życie na pierwszym jego rajdzie?
Ogólnopolska kampania społeczna „Mistrzowie w pasach” jest realizowana w całej Polsce. Jak ważny jest nawyk zapinania pasów bezpieczeństwa w PRAWIDŁOWY sposób, dowiedzą się ci, którzy przyjadą 4 września na PIT STOP w godz. 13.00-19.00 (stacja paliw, ul. Gliniana 10). Eksperci demonstrują, jak montować foteliki i bezpiecznie podróżować z dziećmi. Zapraszamy na spotkanie mieszkańców, gości, turystów i wielbicieli rajdów! Podróżujące dzieci bez względu na wynik inspekcji rodziców mogą liczyć na niespodzianki i prezenty.

Kampania ma też na celu przekonać do zmiany postaw tych, którzy w ogóle nie chcą zapinać pasów podczas jazdy ryzykując życie swoje i innych. Niezwykle ważnym przesłaniem kampanii jest dbałość o bezpieczeństwo dzieci przewożonych w samochodach, zarówno tych młodszych, które podróżują w fotelikach, jak i i starszych, którym wystarczają pasy bezpieczeństwa. Co istotne – już weszły w życie znowelizowane przepisy w tym zakresie, a rodzice nadal nie mają stosownej wiedzy.
Ambasadorem kampanii jest czterokrotny Mistrz Polski w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Kajetan Kajetanowicz. Będzie gościł w Łodzi!!!
 
Film o kampanii z udziałem Kajetana Kajetanowicza:


 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kajetan Kajetanowicz. Będzie gościł w Łodzi!!!"

Rozumiem ze to bedzie wlasnie piatek 13.00-19.00

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda :smile: Ja tylko udostępniłem informację przesłaną przez Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie też blisko, ale niestety, jestem "we fabryce" do 19:30...

Szkoda, Kajetanowicz to fajna postać, miło by było uścisnąć mu rękę.

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...