Skocz do zawartości

Problem Z Regulacją Gaźnika Daelim Vt 125


Altaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was wszystkich. Jestem szczęśliwym posiadaczem motocykla Daelim VT. Jak to każdy pedant wziąłem się za czyszczenie gaźnika. rozebrałem wszystko na częsci pierwsze i po złożeniu, doszedłem do wniosu że nie zapisalem ilości obrotów poszczególnych śrób regulacji. W tym momencie po pewnym czasie gdzie gaźnik leżał w domu, nie wiem nawet która śrubka służy do czego, bo ich umiejscowienie jest dość nietypowe dla mnie. Liczę na waszą pomoc bo ja niestety nie ptorafie tego wyregulować. Mieszkam na Radogoszczu i nawet nie mam jak tego zataszczyć do mechanika(o ile takowy w pobliżu się znajduje)

 

Podpinam zdjęcia przestawiające gaźnik. Prosiłbym was o pomoc w rozszyfrowaniu która śruba jest do czego...na zdjęciach zaznaczyłem 2 które mogą do czegoś służyć. Nie mma pojecia która jest od mieszanki a która od wolnych obrotów(o ile od tego one są) i o ile na start je odkręcić by motocykl chociaż odpalił...

 

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc... Wielkie dzięki!

post-4973-0-52598400-1440349469_thumb.jpg

post-4973-0-01684800-1440349471_thumb.jpg

post-4973-0-15763300-1440349472_thumb.jpg

post-4973-0-20572800-1440349473_thumb.jpg

post-4973-0-39842700-1440349474_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na moje oko to na 4 zdjęciu przyciąłeś oring a jeśli tak to weź gaźnik w rękę i leć do uszczelki po nowy. Nie znam tego gaźnika ale coś mi się wydaje że śruba nr.2 będzie od mieszanki a wykręcił bym ją na starcie o jakieś 3 - 3.5 obr

Edytowane przez Massi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gaźnik wygląda mi na replikę mikuni vm 22. Śrubka 1 od wolnych, 2 od mieszanki. We większości chińskich gaźnikow śrubka od mieszanki to pic na wodę fotomontaż :P na rozgrzanym silniku kręc nią i patrz jak się silnik wkreca na obr. Później po jazdach zobacz jak jest świeca wypalona ;) jak będę problemy to mogę pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gaźnik nosie nazwe SLC. Motocykl jest koreański więc gaźnik chyba też. Niestety byłem w uszczelce i nie mogli mi pomóc, więc musiałem ją wyciąć samemu. Spróbuje zrobićtak jak mówicie... Mam nadzieje że przyniesie to jakiś efekt i moto chociaż odpali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...