Jump to content

Gówniarz, Czyli Moja Nowa Toróweczka ;)

motoTomasz
 Share

Recommended Posts

Hahaha, nie no respect :biggrin: Ja bym się w ogóle nie odważyła na tak mocną maszynę wsiąść, jeszcze bym się zabiła :hihi:

Dodałem trochę fotek.

Ej ale chyba za żadnym motocyklem się tak ludzie nie oglądają, jak za tym maleństwem :smile:

Następnym razem na parapet jadę tym :smile:

Ponoć rozmiar tego co facet ma między nogami, nie ma znaczenia...

Pogratulować, sam pojechać tym nie dałbym rady, bo pewnie rama nie wytrzymałaby moich 103kg ;-)

Szerokości, przyczepności!

Ha ha - zobaczyłem pierwszą fotkę i zacząłem czytać dane techniczne - 43 cm3? 1,8 kW?

No to zobaczyłem resztę fotek :riding: . Super maszyna, szkoda, że to nie prima aprilis :biggrin:

• 2 weeks later...

11951481_614254128717437_550103841629450

Pogoda dziś słaba, więc przyszedł czas na poustawianie i umycie pocisku :smile:

Zdecydowanie podoba mi się trzymanie motÓra w mieszkaniu :smile:

Haha, żebys wiedział... Owiewki myłem prysznicem, bo od środka było sporo brudu :smile:

Taki wiesz, μDetailing ;)

A później wszytko zusammen do kupy, plak i heja :smile:

Pafcio, a tak w ogóle to na miniaturce masz zlą pozycję... Wyżej łokieć ;)

Na przykład tak:

11824977_602692356540281_662010801165136

Edited by motoTomasz (see edit history)

Tomek zdaje się że więcej do Bydgoszczy nie pojadę bo jak mnie wyprzedzisz na tym pocisku, to załamanie sięgnie zenitu :smile:

Zdecydowanie podoba mi się trzymanie motÓra w mieszkaniu :smile:

Z taką zabawką sezon trwa 365 dni w roku. Nawet gdy pogoda nie sprzyja, można sobie pojeździć po pokoju :riding: .

Tomek zdaje się że więcej do Bydgoszczy nie pojadę bo jak mnie wyprzedzisz na tym pocisku, to załamanie sięgnie zenitu :smile:

Hehe spokojnie, Gówniarzem wcale się tak łatwo nie jeździ, choć zadania egzaminacyjne na AM już opanowałem :smile:

Na ominięcie przeszkody mamy za krótki najazd, bo prędkość oscyluje w okolicy 42-45 km/h. Ale spoko, ogarnę gaźnik i będzie git ;)

Myślę, że gdybym Gówniarza odpalił w mieszkaniu to sąsiedzi ustawialiby się w kolejce, żeby mnie opier...

2T z przelotowyn wydechem galancie hałasuje, no i generuje sporo zapaszku ;)

Ale bez działającego silnika też da się pojeździć, więc na długie zimowe wieczory zajęcie już mam.

Spoko, wejściówki będę sprzedawał :P

Niestety, przytrafiła się już awaria, ale debeściarski serwis INVENTEC poradził sobie z nią w 5 minut :smile:

Szarpak się upindolił, czyli mam za dużo siły;)

Z tego miejsca, jeszcze raz dziękuję Piotrkowi z Inventecu za pomoc w tych trudnych chwilach i polecam wszystkim :smile:

Hehe spokojnie, Gówniarzem wcale się tak łatwo nie jeździ, choć zadania egzaminacyjne na AM już opanowałem :smile:

Będziesz jutro na placyku? Podjechałbym zobaczyć to cudo (i pochwalić się swoim nabytkiem ;)