Skocz do zawartości

Honda Nc 700S


tome1985

Rekomendowane odpowiedzi

Co mozecie powiedziec o tym modelu,jestem wlasnie w trakcie kupna tego motocykla,

chcialbym uslyszec opinie moto jest z 2013 przebieg 9tys km nowy przeglad,pierwszy wlasciciel.

Nie wspomnialem ze to bedzie moje pierwsze moto,czy jest do ogarnicia,dzieki dla wszystkich.

Szerokiej drogi wszystkim pozdro

Edytowane przez tome1985 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Odświeżę troche temat i napiszę moje wrażenia :smile:
Mam tę Hondę od ponad miesiąca i mogę powiedzieć że spalanie zgadza się z tym deklarowanym co jest dużym plusem.

Z kolejnych zalet można wymienić: przeglądy serwisowe co 12k km, niski środek ciężkości (kwestia gustu, ale na pewno ułatwi to przygodę początkującym), pojemnik na kask w miejscu standardowego baku (nie każdy kask niestety wchodzi, mój Shark Skwal M mieści się na styk).

Z wad z pewnością dla sporej części ludzi będzie moc ale Hania poszła 160 na autostradzie i jeszcze troche zapasu jej zostało. Także jeśli jest to dla kogoś problem to powinien się rozejrzeć za nowszą wersją NC750 albo za innym modelem. No ale jakaś cena za to spalanie musiała być :smile:

Podsumowując, jeśli ktoś szuka niezawodnego (oby), taniego w eksploatacji i pełnych rozmiarów motocykla to powinien rozważyć NC700S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

We wrześniu 2016 kupiłem hondę NC700x dct przebieg 11000km. Jeździ się zajefajnie. W mieście napewno mocy mi nie brakuje. W trasie (około 200km każda) byłem dwa razy z plecakiem - mój syn i prędkość 130-140 spokojnie jechałem. ( wysoka szyba + deflektor)

Wiadomo, że ilość kucyków jest delikatnie odczuwalna przy chęci nagłego wyprzedzenia przy tych prędkościach lecz można wtedy sekwencją zbić dwa biegi w dół i dajemy spokojnie radę .  

Podoba mi się VFR1200dct ale przyjdzie na nią czas. Narazie wprawiam się na spokojniejszej maszynie jaką jest NC700X dct.

W mieście automat jak dla mnie rewelacja. Jak chcę zawsze mogę przejść na manual ( i robie to jadąć miedzy samochodami w korku ) tylko nie zmieniam biegów nogą lecz palcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...