Jump to content

MarMAX

MarMAX
 Share

Recommended Posts

Elo wszystkim mam na imie Marcin jestem z Łodzi wróciłem  z dłuższego pobytu za granicą , próbuje ogarnąć naszą "wolną amerykankę" na ulicach :P ,troszkę sie odzwyczaiłem naszych "dróg" i kierowców ( nie wszystkich :biggrin: )

, jeżdżę Bandyta 1200 S 

POZDRAWIAM Wszystkich 

do zobaczenia w drodze szerokości i ładnie wyprofilowanych czystych zakrętów :smile:  LWG  :riding:  :pa:

:smile: mam pytanko czy na Włokniarzy dalej cos sie dzieje kolo Pojezierskiej hmm . dawno dawno temu to było (nazywało sie Gabi jakoś tak ) spotkania przeważnie w każdy czwartek , czy może jakies inne mjejsca ;) , lub jakies dalsze wypady dookoła "komina" :biggrin: 

POZDR LWG

mam pytanko czy na Włokniarzy dalej cos sie dzieje kolo Pojezierskiej hmm . dawno dawno temu to było (nazywało sie Gabi jakoś tak )

Gabi reanimowana ale mniej maszyn jak kiedyś. Zajrzyj zwyczajowo w środę to sam zobaczysz :smile:

W czwartki zapraszam pod halę na Politechniki, na pewno znajdziesz coś dla siebie :smile:

Powitać i do zobaczenia :smile:

Gabi reanimowana ale mniej maszyn jak kiedyś. Zajrzyj zwyczajowo w środę to sam zobaczysz :smile:

W czwartki zapraszam pod halę na Politechniki, na pewno znajdziesz coś dla siebie :smile:

Powitać i do zobaczenia :smile:

Również dzięki za info pozdr LWG ;-)

Siemka dzięki za info do Zobaczenia pozdr LWG ;-)

• 2 months later...