Skocz do zawartości

Woodstock Rally 2012 - 2-4 Sierpnia 2012 Roku.


Krzysztofor

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Wiem, że do tej imprezki jest jeszcze trochę dużo czasu. Ogólne me pytanko czy Ktoś będzie reflektował na udział w tej bibie.

 

Kapelki jakie mają zagrać na pewno to :

- MINISTRY

- SABATON

- Machine Head

- Anti-Flag

- Hardcore Superstar

Teoretycznie też ma pojawić sie TURBO, ale jeszcze pewne nie jest.

 

Co do Wioski motocyklowej wjazd w tam tym roku kosztował 35pln, Moto i właściciel są obrączkowani więc też nikt nie wyjedzie innym sprzętem. Teren jest zamknięty nikt inny z poza zlotu nie wejdzie.

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Krawiec

    11

  • nocnymar29

    7

  • Toschie

    7

  • lime

    6

Top użytkownicy w tym temacie

tak jak napisałeś jest sporo czasu jeszcze, ale jeśli będę wolny w tych dniach to może się skuszę :DZ tego co napisałeś wynika, że w tamtym roku byłeś na Woodstock'u wiec mam pytanko co do organizacji... nie było jakiś poważnych incydentów? typu zniszczenie moto, kradzieże itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to będzie mój 5 Wood, w tam tym roku pierwszy raz na moto :)z czego co pamietam to nic sie nie było żadnych incydentów z moto. Sprzęty stoją na parkingu, a nie tak jak na większości zlotach przy namiotach, teoretycznie nikt nie wjedzie Ci do namiotu na motocyklu :P Co do kradzieży większość rzeczy była w namiocie, a kluczyki dok itp jak nie były pochowane gdzieś głęboko to trzymam je przy sobie.Najlepsze jest to na zlocie, że są PRYSZNICE darmowe (2szt rok temu, a jeszcze wcześniej była 1szt.) i czyste toytoje :)Wieczorami jak nieche się iść w tłum Woodstock'owy można obejrzeć jakieś filmidło, kawa i cherbata do oporu i jeszcze jeden posiłek dziennie.Słyszałem od kumpla który był 2lata wstecz że zagineły mu klapki i jakaś pierdułka (moim zdaniem pod wpływem promili wyeksmitował je). Ogólnie Bardzo dobrze wpominam tą wyprawe :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze, że nic poważnego się nie stało :DMój kumpel też był kilka razy na Woodstocku bez moto i mówił, że super atmosfera :DZobaczymy jak rozwinie się sytuacja, ale jak pisałem wcześniej może się wybiorę :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocianlask - atmosfera tam jest Nieziemska :smile: mega dużo pozytywnych ludzi, Dobra muzyka alko i czego chcieć więcej http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

nocnymar29 - autostrada odpada (moim zdaniem) lepsza jest droga obok i nie trzeba płacić za nią, można pozwiedzać co nieco. W zeszłym roku nie miałem na to czasu bo znajomi jechali puszka(Fiat Uno) i max prędkość u nich to 120 w porywach z górki :P więc jak ruszyliśmy z Łodzi o 7 tak dojechaliśmy 15-16 coś koło tego.

 

Zakładając ten temat mśyślałem bardziej o tym żeby pozbierać ludzi razem pojechać w silnej grupie pod wezwaniem i również sie razem rozbić, żebby się nie szukać po całym Woodzie :P, ale zobaczymy jak to wszystko w praniu wyjdzie :smile:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ten temat mśyślałem bardziej o tym żeby pozbierać ludzi razem pojechać w silnej grupie pod wezwaniem i również sie razem rozbić, żebby się nie szukać po całym Woodzie :P, ale zobaczymy jak to wszystko w praniu wyjdzie :smile:

Dokładnie zobaczy co z tego wyjdzie... jest jeszcze sporo czasukonkretne decyzje będą pewnie u większości (u mnie również) zapadać około miesiąca przed Woodstock'iem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na woodstock 4 x ale na motowoodstocku jeszcze nie :)Jeśli nic nie wypadnie to będę chętny, więcej: nawet jakby cos nie super ważnego wypadło to przełożę na korzyść tej imprezy

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na woodstock 4 x ale na motowoodstocku jeszcze nie :smile:

Jeśli nic nie wypadnie to będę chętny, więcej: nawet jakby cos nie super ważnego wypadło to przełożę na korzyść tej imprezy

 

Aidekk :smile: Takie podejście mi się podoba :smile:)

 

Nawet jak bym miał nie dostać wolnego w tym terminie, to biore L-4 lub jakieś inne zwolnienie i do przodu : :riding:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Między 2 a 4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się Przystanek Woodstock i na pewno będzie wioska motocyklowa. Jeżeli ktoś ma zamiar... można uderzyć grupką... :riding:

Edytowane przez Suchy-wolk
- post przeniesiony. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę

 

no super, a kiedy chcesz wyjechać? bo ja jadę z plecaczkiem i planujemy wyjechać w czwartek przed południem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hej.

Ja też się piszę jechać motorem na woodstock :smile:

Spotkamy się na miejscu bo nikt nie będzie przeze mnie zwalniał ekipy.

Prędkość większa niż 120km/h dla mego virago nie jest wskazana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze jeździłem autkiem ale w tym roku pojadę moto. Na pewno dobrze kawałek śmignąć A2 chociaż do Konina. Ogólnie to autostradami to nie lubię śmigać ale kawałek można.

 

120 to rozsądny V-Max dla mojego sprzętu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trasa ma 400 km czyli pewnie jakies 7 godzin jazdy.

Jak wyglada kwestia żarcia? Brać ze sobą czy tam jest jakaś wyżera?

Namiot mam 6 osobowy lekki i na motor. Więc potrzebuję jedynie spiworu bo moj się gdzieś zapodział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żarcia na pewno tam nie braknie. parkujemy na wiosce motocyklowej. wjazd jest płatny ale teren jest ogrodzony i wstęp do wioski mają tylko motocykliści. osobne prysznice kawa i herbata ma być free. na stronie jest więcej info

 

http://wosp.org.pl/przystanek_woodstock/woodstockowe_zycie/gdzie_mieszkac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętny.

Kto ma pożyczyć spiwór?

To ja szykuję już motor i sakwy.

Trasa lepiej bez A2 wyjdzie taniej i mniej nudno.

Wyjazd chyba pewni o 8:00 w czwartek. Proszę o propozycję miejscówki startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie. Zgierz McDonald`s?

 

albo inaczej... A jak jedziemy? Bo jezeli omijamy A2 to może widzimy się w Aleksandrowie, potem 72 na Konin,

 

dalej 92 aż do miejscowości Pniewy i dalej 24 i 22 i jesteśmy w Kostrzynie

 

370 kilosków i 6 godzin jazdy + przerwy na rozprostowanie nóg to 7 godzin jak nic + kilku kilometrowy korek przed Kostrzynem... ale akurat z tym to nie taki wielki problem

 

A zapasowego worka nie będę miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...