Jump to content

Ochraniacze Na Kolana

ppiotrek
 Share

Recommended Posts

Witam,

Chcę się wybrać na wycieczkę jednak ze względu na pogodę, wiem, że w swoich spodniach się ugotuję.  :riding:  Czy ochraniacze na kolana to dobry pomysł? 

Czy ktoś z Was miałby może takie ochraniacze pożyczyć za kaucję, żeby pośmigać i zobaczyć jak to jest?

Pozdrawiam!

Ochraniacz na przede wszystkim chronić, a nie zapewniać komfort termiczny. W rozbudowanych, czytaj porządnych ochraniaczach będzie też gorąco. No chyba że planujesz krótkie spodenki + ochraniacze...

Zapraszam do mnie  :biggrin:  Dostaniesz ochraniacze na testy, w zastaw możesz zostawić u mnie swoją dziewczynę :P

Edited by Dawid Xrv (see edit history)

Wg mnie zamiast ochraniaczy, poszukaj sobie spodni z meshu :smile: Jeżdżę w takich cały czas, jak było trzydzieści pare stopni to pociłem się tylko na dłuższych światłach, ale zaraz po ruszeniu bajka :smile:

Pomyślałem też o zakupie Knox Flex Lite Knee, takie pod portki... Co myślicie?

Dawid, dzięki, ale dziewczyna mnie nie opuści  :biggrin:

Również polecam mesh, ja kupiłem Rebelhorn w Metro na Wrocławskiej (pozdrowienia :biggrin:) i dają radę (a mają 2 podpinki, osobno na wiatr i deszcz, więc bardzo uniwersalne). No i zdecydowanie lepsza ochrona niż same ochraniacze...

Mogę Ci pożyczyć do testu ochraniacze Adrenaline MX Pro... używane z 10-12 x. Już nie używam bo jakoś wygodniej mi w jeansach motocyklowych. Jeśli będziesz zadowolony z użytkowania to z pewnością jakoś się dogadamy  :smile:

Masz link poglądowy:

http://www.moto-tour.com.pl/product-pol-68022-ochraniacz-kolan-ADRENALINE-MX-PRO-kolor-czarny-carbon-na-dwoch-zawiasach.html?gclid=Cj0KEQjwo7auBRCOtoqn_s-G7aMBEiQAxArNrJ716kvqF1cnICAAL3m5PgslpmFO7MUvDL-h93_9XNkaAoyU8P8HAQ

Jakby co numer telefonu masz w moim profilu.