Skocz do zawartości

Ochraniacze Na Kolana


ppiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chcę się wybrać na wycieczkę jednak ze względu na pogodę, wiem, że w swoich spodniach się ugotuję.  :riding:  Czy ochraniacze na kolana to dobry pomysł? 

 

Czy ktoś z Was miałby może takie ochraniacze pożyczyć za kaucję, żeby pośmigać i zobaczyć jak to jest?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochraniacz na przede wszystkim chronić, a nie zapewniać komfort termiczny. W rozbudowanych, czytaj porządnych ochraniaczach będzie też gorąco. No chyba że planujesz krótkie spodenki + ochraniacze...

Zapraszam do mnie  :biggrin:  Dostaniesz ochraniacze na testy, w zastaw możesz zostawić u mnie swoją dziewczynę :P

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zamiast ochraniaczy, poszukaj sobie spodni z meshu :smile: Jeżdżę w takich cały czas, jak było trzydzieści pare stopni to pociłem się tylko na dłuższych światłach, ale zaraz po ruszeniu bajka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam mesh, ja kupiłem Rebelhorn w Metro na Wrocławskiej (pozdrowienia :biggrin:) i dają radę (a mają 2 podpinki, osobno na wiatr i deszcz, więc bardzo uniwersalne). No i zdecydowanie lepsza ochrona niż same ochraniacze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci pożyczyć do testu ochraniacze Adrenaline MX Pro... używane z 10-12 x. Już nie używam bo jakoś wygodniej mi w jeansach motocyklowych. Jeśli będziesz zadowolony z użytkowania to z pewnością jakoś się dogadamy  :smile:

 

Masz link poglądowy:

http://www.moto-tour.com.pl/product-pol-68022-ochraniacz-kolan-ADRENALINE-MX-PRO-kolor-czarny-carbon-na-dwoch-zawiasach.html?gclid=Cj0KEQjwo7auBRCOtoqn_s-G7aMBEiQAxArNrJ716kvqF1cnICAAL3m5PgslpmFO7MUvDL-h93_9XNkaAoyU8P8HAQ

 

Jakby co numer telefonu masz w moim profilu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...