Jump to content

jko

jko
 Share

Recommended Posts

Witam,

przeglądałam forum już wiele razy szukając jakiś praktycznych wskazówek do pracy magisterskiej. Do tej pory jeszcze nie udzielałam się, jednak skłoniło mnie do tego rozpoczęcie zbierania respondentów do ankiety do owej pracy...

Sama jeżdżę hondą hornet. Co prawda moje doświadczenie i staż są póki co niewielkie, ale drugi sezon przede mną i zamierzam go w pełni wykorzystac :biggrin:

A teraz prośba do Was drodzy wielbiciele dwóch kółek - wypełniejcie proszę moją krótką, ale treściwą ankietę do magisterki związaną z uwarunkowaniami rozwoju turystyki motocyklowej w województwie łódzkim. Liczę na to, że jej wyniki przysłużą się to w przyszłości poprawie możliwości uprawiania turystyki motocyklowej w tym rejonie i wkrótce wszyscy będziemy szusowac w komfortowych warunkach!

W razie jakiś sugestii co do ankiety proszę o info.

Z góry wielkie dzięki,

J.

Turystyka motocyklowa w województwie łódzkim - uwarunkowania rozwoju: http://www.ankietka....ia-rozwoju.html

Edited by Suchy-wolk
: Usuwam zbędne pogrubienie tekstu. (see edit history)

Witamy serdecznie :smile: Ankieta wypełniona i polubiona, więc pewnie znajdą się chętni do udzielania odpowiedzi. Natomiast mam nadzieję, że na ankiecie się nie skończy twoja przygoda tutaj :riding:

proszę proszę, nie spodziewałam się takiego odzewu :smile:) na pewno pozostanę aktywnym uzytkownikiem, a póki co zgłębiam wątki forum!pozdrawiam!

Cześć. A doczekamy się zdjęć Horneta w naszej galerii?Ankietę wypełniłem, zastanawiam się, czy zobaczymy jeszcze jakiekolwiek Twoje posty. Wybacz mój sceptycyzm, ale na kilku forach widziałem już nie raz osoby przychodzące "po coś" i jak to coś dostawały to przestawały się udzielać. Ankieterzy z socjologii i innych pokrewnych kierunków przeważali...