Jump to content

Gruby i Łysy

Gruby i Łysy
 Share

Recommended Posts

Gruby i Łysy

Witam szanownych Forumowiczów!

Znamy się mało, więc ja bym może powiedział parę słów o sobie najpierw.

Urodziłem się w Małkini w 1937 roku, w lipcu. Znaczy, w połowie lipca. Właściwie w drugiej połowie lipca. Dokładnie 17. lipca.

no to tyle może o sobie na początek. :smile:

Żart oczywiście. Mam na imię Marcin, urodziłem się w Łodzi 37 wiosen temu i tak już zostało.

Od jakiegoś czasu przeglądałem owo forum, poszukując tu porad i pomocy, ale dopiero dzisiaj postanowiłem do odbioru dołączyć nadawanie.

Jeżeli chodzi o motocykle to cóż... Jestem świeżakiem. Pierwszy mój jednoślad kupiłem w lutym tego roku. Była to moja miłość z dziecięcych (młodzieńczych) lat Suzuki GSF 600N Bandit 2002r. 

Ciężki kloc, w upały trzy i pół litra oleju grzeje się niemiłosiernie, pali sporo, zimny klekocze jak diesel, a ja kocham go całym sercem i nie zamieniłbym go na żadnego innego :smile: To spełnienie moich marzeń i choć ujeżdżam go dopiero kilka miesięcy naciekałem już 7kkm. Z dłuższych wyjazdów: Jastarnia, Konin, Tarnowskie góry.

Pozdrawiam wszystkich, LWG!

Witam i pozdrawiam, również z Teo ;-)

Cześć :smile:

Kolejne opisowe, powitanie :smile: powiedziałabym...że chwyta. Żartobliwe, wesołe z akcentami humorystycznymi. ;) 

Zapraszamy na spoty czwartkowe :smile:

• 2 months later...