Jump to content

Bilet Z Podróży


Buziak
 Share

Recommended Posts

Witam was serdecznie kieruję do was moja  wielką prośbę  otóż  mój kuzyn  podróżuje  bardzo dużo po Świecie średnio  od 4 do 6  razy w roku gdzieś wyjeżdża. Na Facebooku założył  stronę temu poświęconą gdzie  zamieszcza   nowinki z danego zakątka ziemi oraz zdjęcia.   Gdy nie będzie to dla was problemem proszę o zjalkowanie tego FB  który sie  mieści w linku poniżej,  jest to dla mnie bardzo ważne bo jesteśmy zżytą rodziną i nawzajem sobie pomagamy jak możemy.  Dodam że większość  zdjęć jest jego autorstwa, nie ma nic kopiowanego z internetu.  

 

https://www.facebook.com/biletzpodrozy?fref=ts

Edited by LeiTo (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Polajkowane :smile:  też staram się trochę latać po świecie, tylko z dniami wolnymi cienko ;) a widzę troche świata zwiedził :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Chyba już stary jestem, kompletnie do mnie nie dociera idea Facebooka. To znaczy rozumiem mniej więcej zasadę działania i jakieś korzyści z tego płynące ale czasem zastanawiam się jak udało mi się tyle lat podróżować po świecie z aparatem nie mając konta na twitterach, instagramach i innych fejsach... Nie żebym negował współczesność i jej prawa. Po prostu dumam ile w tym wszystkim marketingu firm zainteresowanych posiadaniem milionów użytkowników (i ich danych), a ile rzeczywistej potrzeby na przykład osób chcących znaleźć sponsora kolejnych wyjazdów. Dla porządku dodam, że dalej podróżuję i mam zamiar szczery zarazić tym wszystkie dzieci - swoje i znajomych  :smile:\

 

A koledze podróżnikowi życzę wytrwałości i ciekawych kadrów :smile:

Edited by Zet (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Facebook jest o tyle fajny że lajkujesz sobie jakieś strony które mniej lub bardziej Cie interesują i później wyświetla się to u Ciebie na ekranie bez odwiedzania miliona stron. Większość strony pewnie prowadzona bardziej jako hobby, ale te z dużą oglądalnością to wiadomo, mogą przemycać sobie jakieś treści reklamowe za które mają hajsy  czy też promować swój kanał youtube itd;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...