Skocz do zawartości

Bilet Z Podróży


Buziak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie kieruję do was moja  wielką prośbę  otóż  mój kuzyn  podróżuje  bardzo dużo po Świecie średnio  od 4 do 6  razy w roku gdzieś wyjeżdża. Na Facebooku założył  stronę temu poświęconą gdzie  zamieszcza   nowinki z danego zakątka ziemi oraz zdjęcia.   Gdy nie będzie to dla was problemem proszę o zjalkowanie tego FB  który sie  mieści w linku poniżej,  jest to dla mnie bardzo ważne bo jesteśmy zżytą rodziną i nawzajem sobie pomagamy jak możemy.  Dodam że większość  zdjęć jest jego autorstwa, nie ma nic kopiowanego z internetu.  

 

https://www.facebook.com/biletzpodrozy?fref=ts

Edytowane przez LeiTo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i masz mojego lajka. zdjęcia faktycznie zacne :smile:

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba już stary jestem, kompletnie do mnie nie dociera idea Facebooka. To znaczy rozumiem mniej więcej zasadę działania i jakieś korzyści z tego płynące ale czasem zastanawiam się jak udało mi się tyle lat podróżować po świecie z aparatem nie mając konta na twitterach, instagramach i innych fejsach... Nie żebym negował współczesność i jej prawa. Po prostu dumam ile w tym wszystkim marketingu firm zainteresowanych posiadaniem milionów użytkowników (i ich danych), a ile rzeczywistej potrzeby na przykład osób chcących znaleźć sponsora kolejnych wyjazdów. Dla porządku dodam, że dalej podróżuję i mam zamiar szczery zarazić tym wszystkie dzieci - swoje i znajomych  :smile:\

 

A koledze podróżnikowi życzę wytrwałości i ciekawych kadrów :smile:

Edytowane przez Zet (wyświetl historię edycji)

KONTO PRZYGOTOWANE DO SKASOWANIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook jest o tyle fajny że lajkujesz sobie jakieś strony które mniej lub bardziej Cie interesują i później wyświetla się to u Ciebie na ekranie bez odwiedzania miliona stron. Większość strony pewnie prowadzona bardziej jako hobby, ale te z dużą oglądalnością to wiadomo, mogą przemycać sobie jakieś treści reklamowe za które mają hajsy  czy też promować swój kanał youtube itd;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...