Skocz do zawartości

Zlot Koniec Sierpnia / Wrzesień


Steelo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy dobry dział wybrałem, piszę, ponieważ potrzebuję informacji czy pod koniec sierpnia, ew. jeszcze we wrześniu będzie organizowany zlot Motocyklowy w okolicach łodzi?

 

Taki zlot, jest mega frajdą, dla mnie jak i dla Partnerki, więc postanowiłem paść na kolana właśnie na takim zlocie:P

 

Tak.. Oświadczyny przy setkach motocyklistów :biggrin: Dla mnie trema, lecz myślę że sobie poradzę.

 

Więc, baardzo was proszę o jakieś informacje dotyczące bliskich zlotów. Z góry dziękuję !

 

Lewa.!

Motocykle

 

Romet Ogar 200/205

Kingway Neken 50ccm3/80

Ylsmco Wektor 150ccm3 (Ścigacz)

Honda CBR 600 F1/F2

GB Street / Yamasaki YM-50 / 110cm3

YAMAHA TZR 50 / 90

ZIPP PRO XT 50 / 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nic się nie znalazło zawsze zostaje moto weteran bazar 12-13 wrzesień ☺

A na poważnie ostatnio ktoś wrzucałem fajny kalendarz imprez więc poszperaj jeśli nikt nic nie napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jeśli nic nie będzie w terminie możesz ładnie poprosić a jestem pewien, że w podanym przez Ciebie dniu i o podanej godzinie (i na takie wydarzenie :smile: ) w konkretne miejsce może zwalić się spora grupa i w ryku silników, gwizdów i braw możesz zrobić to co zamierzasz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sobie wymyślił zlot, więc tego sie trzymajmy :smile:


Spojrzałem w kalendarz zlotów i jedyny na naszym terenie jest mini zlot w Chropach, napewno to nic nikomu nie mówi :smile:


Ale 5 września masz w Kleszczowie Red Bull 111 Megawatt, napewno bedzie wiele maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jeśli nic nie będzie w terminie możesz ładnie poprosić a jestem pewien, że w podanym przez Ciebie dniu i o podanej godzinie (i na takie wydarzenie :smile: ) w konkretne miejsce może zwalić się spora grupa i w ryku silników, gwizdów i braw możesz zrobić to co zamierzasz :smile:

Wlasnie, zaplanuj cos rzuc haslo, przyjedziemy:-)

Kolega sobie wymyślił zlot, więc tego sie trzymajmy :smile:

Spojrzałem w kalendarz zlotów i jedyny na naszym terenie jest mini zlot w Chropach, napewno to nic nikomu nie mówi :smile:

Ale 5 września masz w Kleszczowie Red Bull 111 Megawatt, napewno bedzie wiele maszyn

racja, to zarabista impreza bedzie, media tez, chlopie to jest megazlot:-) jesli masz to zrobic to tam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że czwartkowe spotkanie, ew, bardzo ładnie Was poproszę w konkretnym dniu w konkretnym miejscu :biggrin: hehe :biggrin:

Bardzo miło byłoby gdyby to wszystko wypaliło :biggrin: i bylibyście :biggrin:

 

Najgorsze jest to że nie mogę się jakoś wyjątkowo ubrać :biggrin: 

a póki nie mamy strojów na motocykl to musimy w ciuszkach :smile:

Motocykle

 

Romet Ogar 200/205

Kingway Neken 50ccm3/80

Ylsmco Wektor 150ccm3 (Ścigacz)

Honda CBR 600 F1/F2

GB Street / Yamasaki YM-50 / 110cm3

YAMAHA TZR 50 / 90

ZIPP PRO XT 50 / 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam na pewno znać wcześniej, bo chciałbym aby to było 10 września, ew. wcześniej, jeszcze zobaczę, bo najpierw chcę nowe plastiki pomalować i zamontować na cbrkę, żeby siary nie było :biggrin:

Motocykle

 

Romet Ogar 200/205

Kingway Neken 50ccm3/80

Ylsmco Wektor 150ccm3 (Ścigacz)

Honda CBR 600 F1/F2

GB Street / Yamasaki YM-50 / 110cm3

YAMAHA TZR 50 / 90

ZIPP PRO XT 50 / 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 23 sierpnia będzie dobrą datą?

Impreza na pewno będzie super w 100% motorowym stylu.

 

http://dkm-dlutow.pl/index.php/118-iii-runda-cross-contry-okregu-lodzkiego-pzm

 

dkm2015.jpg

Edytowane przez ventix (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...