Skocz do zawartości

JohnnY


JohnnY

Rekomendowane odpowiedzi

Wymień te 10 osób jak jesteś taki mądry bo na razie to sam odszedłem a nie 10 osób odeszło!!! I jakoś ze wszystkimi mam kontakt z GŁ oprócz Ciebie, Kojaka i można powiedzieć że Zołzy bo z nią też dawno nie gadałem ale myślę że jakby miała coś to mnie to by mi to powiedziała. Szkoda gadać z Tobą!!! A czemu mam nie pokazywać GŁ co o nich myślisz?? Bo przecież sam im nie potrafisz powiedzieć o co Ci chodzi!Skończyłem z Tobą rozmowę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie przekopiujesz postów z virago tu skoro obcy mają poznawać posty stąd to może będziesz w porządku wobec nowych kolegów i koleżanek i przekopiujesz posty z virago tutaj by sami ocenili , znów nie czytasz dokładnie tylko wybiórczo - napisałem że jest kłamstwo fałsz i dwulicowość i znów kłamiesz , ta grupa poznała już część osób które odeszła a może masz ochotę na spotkanie i skonfrontować to na żywo a nie przez monitor ?I nie zasłaniaj się grupą virago tylko moje słowa dotyczą ( TU I TERAZ ) Ciebie że jesteś kłamcą i dwu licową osobą i dla mnie bez HONORU

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że możemy się spotkać od samego początku chciałem!Nie będę nic tutaj wklejał i udowadniał forumowiczom bo ta sprawa ich nie dotyczy tylko co najwyżej Ciebie, mnie i GŁ więc przestań forumowiczów w to mieszać. Tylko najpierw się spotkaj i pogadaj w cztery oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda , szkoda że nie będziesz tu wklejał posty z tamtego forum , szkoda że Ciebie nie stać na to , a stać Ciebie tylko na dalsze kłamstwa i nie dzwoń do mnie po nocach tylko napisz najpierw do kogo dzwoniłem i co o Tobie mówiłem skoro taki kryształ z Ciebie , bo jak nie wiesz to Ty tu napisałeś to , proszę bądź konsekwentny i nie rzucaj słów na wiatr i nie wprowadzaj gadek z forum virago coś tak ktoś tam pisz szczerze konkretnie bo tu takie forum jest i ludzie są tu inni i szanuj ich

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj JohnnY :smile:

Widzę ze tu w powitalni niezły PRIV się zrobił http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif jak 2 przekupy na rynku :ohmy2:

hehehe... jakieś urozmaicenie, a nie tylko "Witaj", "Hej" itd :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu kłamiesz i tu pisz

Tu nie kłamie i nie muszę tutaj pisać, ludzie nie znają sytuacji a że ty masz jakiś problem i nie potrafisz inaczej go rozwiązać niż na forum no to sory memory! i skończyłem już ten temat.Witaj Micek :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda panowie, że nie umiecie tego załatwić między sobą tylko tutaj wylewacie (i proszę bez tłumaczeń, bo oboje zrobiliście tutaj priva).Tak czy inaczej pozdrawiam.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O witaj Sebastian :)Dajcie już spokój z tymi kłótniami. W końcu łączy nas wszystkich jedna PASJA!Pozdrowienia dla Wszystkich :riding:

POLECAM:

Polskie motocykle Andrzej Zieliński 2012 NOWOŚĆ dla prawdziwych miłośników motoryzacji :smile:

 

Gawędy Motocyklowe - obowiązkowa lektura każdego motocyklisty!! Zapraszam - od ręki :smile:

 

p.s. Dla Forumowiczek/Forumowiczów przewidziane zniżki

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na wspólnej się chowa :smile: Bandyta chyba nie przez przypadek ma 3x6 bo zaczął z grubej rury nie wystawiając sobie dobrej opinii a Johnny też okazem spokoju nie jest ciągnąc serial :smile: :whip:Póki co jest to śmieszne ale załóżcie sobie osobny temat na 100% będę go śledził i chętnie Was ubezpieczę od nieszczęśliwych wypadków ;) Tak czy tak witajcie Panowie a może jeszcze nie panowie :riding:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo proszę centrum ubezpieczeń przy Żeromskiego koło mojej pracy jak ubezpieczenie będzie mi się kończyło to zawitam do Ciebie bo ostatni agent ubez. niestety nie spisał się na medal i musiałem łazić gdzieś po PZU :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!Delfin tak jak nas to jeszcze muzyka, kiedy idziemy na kolejny koncert Dżemu?

Zgodzę się :smile: Na kolejny w Łodzi to już chyba na jesień.. Chyba, że pojedziemy na jakiś koncercik w Polskę ;)

POLECAM:

Polskie motocykle Andrzej Zieliński 2012 NOWOŚĆ dla prawdziwych miłośników motoryzacji :smile:

 

Gawędy Motocyklowe - obowiązkowa lektura każdego motocyklisty!! Zapraszam - od ręki :smile:

 

p.s. Dla Forumowiczek/Forumowiczów przewidziane zniżki

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie pracujesz Johnny? tzn w którym miejscu? :smile: Już kilku forumowiczów u mnie było a ostatnio Mario z posta wyżej :smile: wołał mnie strzelając z komina bo mu się wejść nie chciało :smile: ( choć mnie akurat nie było) a moja dziewczyna już wie że trzeba wyjść i powiedzieć LWG. :riding:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładzie tapicerskim "Krzysztof" Studio Mebli Tapicerowanych przy Żeromskiego 77/79 obok Galerii alkoholi Sobieski :P a gównie jestem w zakładzie niedaleko bo na Marii Skłodowskiej-Curii 8 dwie bramy wcześniej niż Moto-Bikers :smile: A wcześniej zakład mieliśmy na Żeromskiego 44 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...