Skocz do zawartości

VI Zlot Motocyklistów w Brzezinach


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Na innym forum ukazała się już trasa przejazdu na miejsce zlotu do OSP Jordanów gm. Brzeziny.Trasa: Brzeziny: ulicami Okrzei - Mickiewicza - Sienkiewicza - Tulipanową - Głowackiego - Kulczyńskiego - Berlinga - Mrocką - Wojska Polskiego -> Trasą 704 do Kołacina - Wola Cyrusowa - Tadzin -> Trasą 708 do Brzezin - Kościuszki - Plac Jana Pawła II - Świętej Anny -> Witkowice - Gałkówek Kolonia - JORDANÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomi

    21

  • Suchy-wolk

    12

  • Emil

    11

  • dorka2307

    8

Top użytkownicy w tym temacie

I jak w tym temacie? Ktoś się pisze? Do dziś trzeba dać znać, jeśli ktoś chce się tam pojawić.edit. Suchy - przenieś ten to do wątku o Brzezinach, nie zauważyłem, że jest osobny ;) Wybaczcie. ps. nie ma na tym forum możliwości kasowania (lub przenoszenia) swoich postów?

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jutra do godziny 12 o ile dobrze czytałem. Jednak no powinniśmy ustalić ile osób by jechało, ale trudno to wyliczyć moim zdaniem teraz.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj, aby powiedzieli czy nie ma wjazdu bez wcześniejszego ustalenia, czy może po prostu zbierają informacje o ilości maszyn, aby się przygotować Dołączona grafika

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem dzisiaj, aby powiedzieli czy nie ma wjazdu bez wcześniejszego ustalenia, czy może po prostu zbierają informacje o ilości maszyn, aby się przygotować Dołączona grafika

 

i co powiedzieli?? ja postaram sie jechac, oczywiscie uzaleznione od pogody...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zapomniałem dopisać, że się nie mogłem dodzwonić :biggrin:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i napiście czy trzeba się rejestrować, czy można się wybrać tak po prostu na zlot?

Najpierw by wypadało się przywitać. Ale poza tym trzeba zadzwonić do Brzezin i potwierdzić przybycie. Wsio.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem już po zarejestrowaniu :rolleyes:

 

pozostaje tylko kwestia najważniejsza i nieokreślona jednoznacznie: gdzie i o której spotykamy się w niedzielę :riding:

 

podobno ma nie padać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif

Erst wenn du laut bist, wird man dir zuhören.

Und wenn sie taub sind, dann lass sie spüren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zarejestrowałem. O 13:00 zbiórka pod klasztorem w Brzezinach (krótka msza, poświęcenie motocykli). O 15:30 przewidywany dojazd do Jordanowa i tam zostaną wręczone dyplomy i upominki. Na chwilę obecną jest ok 90 uczestników zarejestrowanych, więc dość sporo. Ja proponuję się spotkać ok. 11:30 pod M1, przy stacji benzynowej. Poczekamy tam sobie ze 30 minut, żeby wszyscy zdążyli przyjechać.Można się nie rejestrować, ale wtedy po prostu nie dostanie się dyplomu. ;) Za przyjazd bez zarejestrowania nikt nas nie zastrzeli.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie tego zlotu, a mianowicie czy ktoś z Was będzie startował z ulicy Pabianickiej lub okolic?Przyznam się, że Łodzi prawie nie znam a GPS poszedł na gwarancję i w związku z tym mogę mieć problemy z dotarciem pod M1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to moge na Ciebie poczekać np. Na stacji bp przed realem na włókniarzy. A dalej pojedziemy razem. Powiedzmy o 1115. Żeby zdazyć dojechać na miejsce....

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to moge na Ciebie poczekać np. Na stacji bp przed realem na włókniarzy. A dalej pojedziemy razem. Powiedzmy o 1115. Żeby zdazyć dojechać na miejsce....

Dla mnie super :biggrin: Ja postaram się być na miejscu nawet wcześniej żebyś nie musiał na mnie czekać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super :biggrin: Ja postaram się być na miejscu nawet wcześniej żebyś nie musiał na mnie czekać ;)

W takim razie jesteśmy umówieni. Do zobaczenia w niedzielę. ;-) Jeśli ktoś jeszcze będzie jechać z tej strony to niech się dołączy. I pojedziemy pod M1 razem.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem pomysłu z rejestrowaniem się na takim zlocie. Pomyślcie, co by było, jakby w takiej Częstochowie kazali się ludziom rejestrować :smile: Kilkanaście tysięcy maszyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie kumam. Ale co z tego. Mieli jakiś pomysł. Może chodziło tylko o te dyplomy uczestnictwa. Żeby imienne były. Nieważne. Liczy się uczestnictwo.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie będę musiał błądzić:P Mam nadzieję, że pogoda dopisze :biggrin: P.S Tak dla pewności

http://imageshack.us/photo/my-images/43/lodz.jpg/

czy ta stacja BP na której mamy się spotkać to ta zaznaczona na mapce? Google innej BP na włókniarzy nie znalazło:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie będę musiał błądzić:P Mam nadzieję, że pogoda dopisze :biggrin: P.S Tak dla pewności

http-~~-//imageshack.us/photo/my-images/43/lodz.jpg/

czy ta stacja BP na której mamy się spotkać to ta zaznaczona na mapce? Google innej BP na włókniarzy nie znalazło:P
Dziwne miejsce pokazało. Chodzi o BP na jana pawła II (wlokniarzy) tuż za wróblewskiego. Z lewej strony będziesz mijac praktikera i castorame. A stacja będzie po prawej stronie jakieś 200m od skrzyżowania. Adres to jana pawła II 36 chyba.Ktoś chyba się zgłaszał że przyjedzie bez rejestracji. Tylko po prostu nie dostaną dyplomu. Myślę że sporo będzie ludzi. Więcej niż się zarejestrowało.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne miejsce pokazało. Chodzi o BP na jana pawła II (wlokniarzy) tuż za wróblewskiego. Z lewej strony będziesz mijac praktikera i castorame. A stacja będzie po prawej stronie jakieś 200m od skrzyżowania. Adres to jana pawła II 36 chyba.Ktoś chyba się zgłaszał że przyjedzie bez rejestracji. Tylko po prostu nie dostaną dyplomu. Myślę że sporo będzie ludzi. Więcej niż się zarejestrowało.

Ok Dzięki bardzo za wytłumaczenie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...