Skocz do zawartości

Aerografia I Tattuaż


Regis

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pisałem w Powitalni, przyjechałem z Podkarpacia do Łodzi i zajmuję się Aerografią ( 6 lat) oraz tatuażem ( 3,5 roku ).

 

Aerografia:

Głównie robię całe maszyny, z naprawami blacharkimi po dzwonach włącznie. Lakierowanie, aerografia ( grafiki imitycajne, oraz artystyczne ), klejenie plastików i dorabianie ubytków.

 

Tatuaż: Tatuaż artystyczny, covery, przeróbki i odświrzanie tatuaży... projekty indywidualnie dla każdego klienta.

 

Kilka przykładowych moich grafik: Various Art Gallery - niezależna internetowa galeria sztuki | fotografia | malarstwo | grafika | rysunek

 

Jak ktoś dysponuje Facebookiem : http://www.facebook.com/pages/Regis-airbrush-tattoo/235154586568706

 

Namiar na mnie:

Tel: 530 578 292

Mail: regis_art@o2.pl

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, zaprasam serdecnie, kawką ugoszczę i pogadamy :biggrin:

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne prace, na tyle, że aż od razu chcę do ciebie jechać. Na pewno kiedyś zajadę, bo póki co mój seryjny kolor pomarańczowy bardzo ładnie się prezentuje :DI będę polecał znajomym :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak podaję do wiadomości ogółu: Projekt Harleya, w stadium aerograficzne właśnie wchodzi, jak zakończę grafę na którymś elemencie, foty objawią się w forumowej galeryji :biggrin: Po drugie: Ruszamy powolutku z niewielkim przerobieniem małego Łódzkiego zapier*alacza typu Fiut...eee... znaczy Fiat , należącego do maniaka owej marki, a mianowicie "Jeża". Autko otrzyma nową tappicerę foteli oraz grafę na masce... no może nie tylko, zobaczymy co do łbów nam strzeli :biggrin: Tak czy owak, jak skończę HD, to wgryzę się w Fiacika, mam nadzieję ze do tej pory będzie już obszyty pierwszy fotel, więc będę mógł zdjęcia pokazać i się pochwalnąć :biggrin: Pozdrawiam Wasz maniak Aerografiarz REGIS

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze czekam na nowe foty w galerii, ostatnie prace były na prawdę niezłe. Sam bardzo lubię klimat fantasy i umiem docenić skill - sam nic w życiu nie narysowałem poza przerysowywaniem z wzoru. To mi jeszcze jakoś szło, zwłaszcza perspektywa ale widać nie urodziłem się plastykiem więc zostawiam takie rzeczy specjalistom.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario29, spokojnie większość na to stać, nie robię wycen dla kosmitów tylko dla ludzi :biggrin: A wolę robić taniej nawet, ale mieć zadowolonych ludzi, którzy później w razie potrzeby, podstawią na moją prośbę motocykle na zlocie jako wystawę prac,,, zawsze tak robiłem... :biggrin: Wrzucam orientacyjny cennik, gdyby ktoś reflektował. Ceny są zależne od stanu elementów i od stopnia trudności grafiki. Wyceny tatuażu robię indywidualnie, nie ma sztywnych ram tutaj niestety. Lakierowanie zwykłe: 200 - 400 za element ( wyższa cena to już jest bardzo zmięty bak na przykład ) Aerografia: Kask 250 - 400 zł ( zależnie od typu kasku i grafiki ) Bak 400 - 600 zł Motocykle: - Chopper-cruiser 1500 - 2000zł - Ścigacz-szosowo turystyczny 1600 - 2400 zł - Ciężki turystyk 1600- 2800 zł ( cały obudowany, kufry, owiewki, motocykle w klasie Hondy GoldWing ) - Custom- 1500 - 2500 zł ( zależnie od klasy lakieru i wykonania lakierowania, oraz samego wzoru grafiki i tego jak wiele pracy będzie wymagało "wygładzenie" elementów po przeróbkach ) Kurtki, koszulki, kamizelki, bluzy i inne sprawy tekstylno- skórzane, to już wycena indywidualna każdego projektu. Body Painting ( malowanie na ciele, na imprezy na przykład ) również wycena indywidualna Pozdrawiam Przemek - Regis- "Regis Garge" Airbrush & Tattoo Tel: 530 578 292

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...