Jump to content
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

Ze względu na trwającą aktualizację skryptu forum, niektóre funkcje mogą działać nieprawidłowo - prosimy o cierpliwość. Wszelkie uwagi i błędy prosimy zgłaszajcie na bieżąco w tym formularzu.

Suchy-wolk

Disco-Grill - Impreza Charytatywna Dla Dzieci Z Domu Dziecka 21.06.2015

Recommended Posts

Suchy-wolk

flm_1434011258__14382_627865674013255_43

Po raz kolejny ZAPRASZAMY WSZYSTKICH do aktywnego UCZESTNICTWA w pełnej atrakcji i niespodzianek dyskotece rozpoczynającej wakacje dla dzieciaków z DOMÓW DZIECKA NR 2 i 8.

Tym razem lokujemy się w Domu Dziecka nr 8 przy ul. Zuchów 4 w Łodzi. Impreza ma charakter otwarty i integracyjny, więc zapraszamy Was z pociechami, niech dzieciaki poznają się wzajemnie bo nikt tu nie jest gorszy ani "inny". Tym bardziej, że wychowankowie przygotowali specjalne programy artystyczne.

Przewidziane atrakcje to:
- występ hip-hopowych chłopaków KAWY, ZALESA I REEPSA prosto z Płocka
- konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych
- prawdziwa scena i oprawa muzyczna - zagrają dj's Greg Sin Key, Nefti oraz Oneplayz, a także inni
- grillowanie - kaszanki, kiełbaski i inne pyszności dla wszystkich
- imprezę poprowadzi Michał Czerny z Re-Up i Planet ARTE - Akademia Rozwoju i Twórczej Edukacji
- tańce, hulanki, swawole
- lekcje i pokazy makijażu
- malowanie dziecięcych buziek
- plecione kolorowe warkoczyki
- zumba dla dzieci
- customowe rowery

Termin: 21.06.2015
Start o godzinie: 16.00

• Lubię to 3

salat

Dzieciaki bardzo liczą na duuuużą ilość motocykli tak że namawiam wszystkich 

chylon

Ja będę

• Lubię to 2

kosmaty

będę

• Lubię to 1

Bulba

Jeżeli tylko będę w "Ziemi Obiecanej"

to obowiazkowo

• Lubię to 2

AgaJaga

no jak ta trójca powyżej będzie to i ja będę   :biggrin:

Edited by AgaJaga (see edit history)
  • Lubię to 1

Chemiczna Malina

atrakcji wciąż przybywa weźcie swoje dzieciaki, niech się integrują i pokazują dobre wzorce, będą rowery customowe, zumba, ciacha specjalnie pieczone możliwe że kilku animatorów dziecięcych oraz jumperki trampolinkowe wszystko jest wciąż ugadywane :smile:

Chemiczna Malina

Dołącza kolejna atrakcja: behawiorystka psia z psiakami , piłki, bańki oraz układy taneczne - jeżeli nikt się w ostatniej chwili nie rozmyśli będzie naprawdę fajowo

• Lubię to 1

Seba601

My też postaramy się być :smile:

kamaras

Behawiorystka będzie w jakiś określonych godzinach ?

Chemiczna Malina

Behawiorystka będzie w jakiś określonych godzinach ?

Kamras - zadzwoń do mnie lub napisz pw :-) powiem Ci koncepcję i szczerze ciesze się z tego że masz ochotę na uczestnictwo.

A teraz moi drodzy proszę o odtańczenie tańca aby w niedzielę nie padało bo dzieci będą bardzo bardzo smutne gdy nas zaleje

Chemiczna Malina

Będą takie ciacha od Sonii

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10204539025528951.1073741826.1032695261&type=3

I dziewczyny ze "Świata z 4" też wpadną

https://www.facebook.com/swiatz4?fref=nf

pragnę po raz kolejny zaznaczyć, że po pierwsze impreza ma charakter integracyjno otwarty, więc pokażmy dzieciom z DD że mogą także poczuć się gospodarzami i gościć  nasze dzieciaki, wiemy że przygotowały program artystyczny do zaprezentowania publiczności; po drugie że motocykle i tak zawsze są największą atrakcją więc wpadajcie jednak fajnie gdybyście ewentualne wożenie potraktowali jako nagrodę za aktywność w konkursach i udzielanie się  na poszczególnych stanowiskach gdzie będą różne ciekawe rzeczy się działy

Edited by Chemiczna Malina (see edit history)
  • Lubię to 1

Chemiczna Malina

Chciałam napisać także, że z racji tego, ze jest sezon imprezowy może się okazać iż będę potrzebować pomocy w transporcie podestów i nagłośnienia ale dam znać jutro w tym temacie bo może i nam przywiozą

z atrakcji przybyły bańki, piłki, stemple, układ taneczny z dzieciakami i uwaga !!! hip hopowcy nagrali z nimi utwór więc odśpiewają go podczas imprezy!

mamy także kolejne gadżety na prezenty, wszyscy jak zwykle zgłaszają się na ostatnią chwilę ale najważniejsze ze się zgłaszają :-)

Bulba

Bedzie jakas zbiorka wczesniej co by wjechac "Na lansie"  :smile:

• Lubię to 1

Chemiczna Malina

jeszcze nie wiem, ale przyplanuję to bo nie chcialabym aby lans wypadł akurat w momencie np. konkursu czy też występu dzieciaków albo zespołu :-) czyli najlepiej abyście wjechali np. 16.15 :-) na sam początek i powozili na początku trochę dzieciaki a potem na koniec te które byly najbardziej aktywne w ramach nagrody - co Wy na to? oczywiście plan godzinowy atrakcji udostępnie w piątek lub sobotę rano

bayer2

ja tez bede, sama jestem jak dziecko i lubie takie imprezy:-) potrzebujecie w czyms pomocy?

Przemmo

Czy takie duże dzieci jak ja też się nadadzą? ;)

Chemiczna Malina

Impreza dla dużych i małych - czekam na potwierdzenie kiedy scenę i nagłośnienie odebrać i czy nam dowiozą czy też sami musimy przyjechać, wiec tu będzie możliwe że potrzebna pomoc, potem przy ustawianiu ale to już w niedzielę jakąś godzinkę przed :-)

Chemiczna Malina

Scena przygotowana - będzie nieco mniejsza niż rok temu była 4x4 metry a będzie 3x3 więc dj'kę stawiamy obok pod namiotem, mikrofony gotowe, nagłośnienie gotowe :-). Scena w niedzielę przyjedzie więc tylko w poniedziałek będę potrzebować pomocy aby ją odwieźć we wskazane miejsce :-) 

bayer2

wiecie,co jest wk............ce? szykowalam sie na ta impreze, a nie mam mojej cbrki! kumpel robi mi rozrzad i weekend mam bez niej...:-( przyjade,ale....autem chyba:-(

• Lubię to 1

Seba601

Bedzie jakas zbiorka wczesniej co by wjechac "Na lansie"  :smile:

Dołączam się do pytania ,czy jedziemy grupą czy każdy sobie? :smile:

Bulba

Zrobmy o 15:30  zbiorke pod samolotem którego nie ma

o 16:00 wyruszymy w tempie spacerowym (mocno spacerowym)

"czyli najlepiej abyście wjechali np. 16.15 :-)"​

I będzie gitara :smile:

Edited by Bulba (see edit history)
  • Lubię to 1