Skocz do zawartości

Akcja Charytatywna Dla Wychowanka Domu Dziecka - Kamil Idzie Na Swoje


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim stanie tam jest elektryka ?

Bo jak czytam to wygląda na to, że tam niezły front robót i w takiej sytuacji z reguły wymienia się starą instalację, żeby uniknąć niespodziane jak już wszystko jest ładnie/pięknie. 

Pytam bo to akurat w ramach mojej branży i może mógłbym pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W jakim stanie tam jest elektryka ?

 

Wszystko podłączone. W pierwszym poście napisałem o tym, że ten temat jest ogarnięty :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajta, był dzisiaj u mnie Kamil i oznajmił mi że jutro musi sie wyprowadzić z "bidula" poruszyłem pare osób i jutro dyrektor i jego szefowie będą mieli dość nie przyjemną rozmowę z jednym z wysoko postawionych urzędników. Całą sprawę opisałem również w RMF FM. Jakim trzeba być debilem żeby wygonić dzieciaka z DD nie zapewniając mu noclegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

słuchajta, był dzisiaj u mnie Kamil i oznajmił mi że jutro musi sie wyprowadzić z "bidula" poruszyłem pare osób i jutro dyrektor i jego szefowie będą mieli dość nie przyjemną rozmowę z jednym z wysoko postawionych urzędników. Całą sprawę opisałem również w RMF FM. Jakim trzeba być debilem żeby wygonić dzieciaka z DD nie zapewniając mu noclegu

Kosmaty, to nie do konca tak, jak Kamil mowi. Rozmawialam dzis z jego opiekunem i nie mial jasnej odpowiedzi od dyrektora, Mirek jest osoba wspierajaca go w usamodzielnieniu i mysle,ze powinnismy zostawic mu pole do uzgodnien,a obawiam sie ze takie reakcje moga tylko zaszkodzic Kamilowi. Nie chce mieszac sie zbytnio,ale nie ma takiej opcji,zeby mlody zostal wystawiony za drzwi, pomimo ze Kamil tak to przedstawia uwazam,ze lepiej skupmy sie na lepszej organizacji pracy w mieszkaniu,bo to przyspieszy prace remontowe, a temat pomieszkania jeszcze przez Kamila niech prowadzi jego opiekun prawny. Moge podpowiedziec pare rozwiazan prawnych i to robie bo pare razy rozmawialam z tym opiekunem i administracja,ale wiem tez jedno-ze nikt go nie wyrzuci na bruk,a nerwami teznie zalatwi sie spraw:-) dajmy dzialac opiekunowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy może listę tego sprzętu, który jest potrzebny Kamilowi, żeby się nie okazało, że może mieć 5 lodówek i żadnego widelca. Nie bardzo mogę pomóc osobiście, ale może coś będę w stanie dostarczyć z rzeczy codziennego użytku. Jakby była lista rzeczy, można by odhaczać już to, co jest i szukać tego, czego brakuje.

To racja,juz slysze o kuchence gazowo-elektr., ja mam dla Kamila pralke pol-automat z otwieraniem od gory, kolega ma lodowke, niech ktos pisze co juz mamy a co brakuje. Poza tym pamietajcie o tym, ze potrzebne drobne przedmioty domowe,nie tylko duze agd,dlatego lista jest niezbedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chce się zająć tą listą i koordynacją sprzętu? Bo jeśli tak, to ja nie chcę się wtrącać, ale w przeciwnym wypadku chętnie się tym zajmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

Kochani - lista jest na fb, jest uzupełniana o kolejne "załatwione" przeze mnie sprzęty, pralka jest u Kamila - byla już tam, na sprzęty jest jeszcze moment bo na razie Kamil pisał do mnie że nie ma ludzi co roboty i sami z grześkiem zasuwają - poniekąd Kamila nieco to nauczy ale grześkowi pomoc by się przydała. Salat z tego co wiem wyjechał, Mirek podobno wszystko wie. Wczoraj sie z nim kontaktowałam - do dzis czekam na odpowiedź. Krzysiek miał mi pisemnie przekazać co jest uzgodnione - bo na dyskotece coś mi wspominał ale tam to ja nie miałam głowy aby ponotować czy choćby zapamiętać co mi mówił. Wybaczcie ale niestety w kwestiach organizowania się nie rozdwoję ani nie roztroję. Obiecałam pomóc w zorganizowaniu ludzi i mebli tudzież sprzętów ale resztę miał koordynować Mirek z pomocą Krzyśka. Będę dziś monitować Mirka bo sama nie mam niestety informacji poza ogólnymi co jest już zrobione a co nie jest, jak tylko się do mnie odezwie zaraz Wam wszystko napiszę. 

Kosmaty - kwestia Kamila i jego tymczasowego ulokowania jest z tego co wiem (na dyskotece mi powiedział salat) załatwiona ale miałeś trochę racji, otóż państwo może się pozbyć wychowanka bo prawnie on już tym wychowankiem nie jest a zrezygnowano z lokalu socjalnego dla niego na rzecz lokalu ktory odziedziczył, jednakże pamietać należy że opiekunem prawnym kamila jest mirek i on musi ogarniać te sprawy, zaś nie wolno się też dać wciągnąć zbytnio w pewne działania, co do niezbędnych drobnych przedmiotów to kwestia jest również taka żeby pamiętać że dajemy wędkę a nie rybkę, nie chcemy dawać wszystkiego, bo niestety dzieci z dd wychodzą z postawami bardzo roszczeniowymi. Musicie też wziąć ewentualną poprawkę na to co Wam pisze i mówi Kamil i konsultować to z mirkiem :-)

Edytowane przez Chemiczna Malina (wyświetl historię edycji)

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

może jakiś link do tej listy bo na fb nie znalazłem...

 

dziś wieczór uaktualnię i podam tu linka - lista jest w wydarzeniu do którego link znajduje się na fanpage Make My Day - teraz w robocie nie mam jak zlinkować, więc do wieczora, wczoraj rozmawiałam z Mirkiem, zobowiązał się do zamieszczenia wszystkich aktualnych informacji tam jak i do zarejestrowania się na forum aby być z Wami w stałym kontakcie, w razie potrzeby mam pozwolenie na podanie Wam jego nr telefonu więc jak coś na pw mnie gnębcie :-)

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chemiczna Malina

https://www.facebook.com/events/1600781146827634/

 

Pod tym linkiem znajdziecie w przypiętym poście wszystko co udało mi się zgromadzić i zarezerwować, proponuję zrobić na fb podobny post w temacie co jeszcze z typowych materiałów budowlanych potrzeba oraz co jest do zrobienia, będziemy potem edytować i wykreślac co zrobione, tam też będą mogli odhaczać się ludzie chętni do pomocy w konkretnych czynnościach.

 

Mirek odezwał się na fb natomiast tutaj nadal nie, jeżeli potrzebny jest kontakt do niego posiadam nr telefonu i udostępnie

Too fast to live, too young to die !!!

 

Moje motofotografie -

http://motocykle-lodz.pl/topic/6133-mototematycznie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...