Skocz do zawartości

Fłm Day 2015 - 4 Urodziny Forum Łódzkich Motocyklistów 27.06.2015


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Będę będę

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gardło mnie boli po ostatnim wypadnie do Łęczycy.   Głosu nie mam ale jak tylko się poprawi i pogoda dopisze to na pewno sie pojawię na  2 kółkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykle gotowe do pokazów stunt :smile: Będzie krótko, ale konkretnie  :riding:

 

flm_1435076119__p1010342.jpg

 

flm_1435076140__p1010338.jpg

 

===========================

W sobotę będziecie mieli okazję pojeździć większą ilością maszyn niż zapowiadaliśmy !!! Do jazd testowych poza BMW i Harley-Davidson zostaną przygotowane również motocykle marki Triumph - m.in. Street Triple 675 oraz Tiger 800 :smile:

 

flm_1435078097__10421532173_99d679866e_k

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prezes coraz bardziej zaskakuje esz trza jeszcze wstawić jakieś motocykle na sprzedaż a najlepiej 125 bo jest duże zainteresowanie i będzie ok

Edytowane przez chylon (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tylko jedną gorącą prośbę - NIE PALIMY GUMY na terenie imprezy!!! Ochrona i monitoring jest na to bardzo wyczulona, a teren całej imprezy jest monitorowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mamy tylko jedną gorącą prośbę - NIE PALIMY GUMY na terenie imprezy!!! Ochrona i monitoring jest na to bardzo wyczulona, a teren całej imprezy jest monitorowany.

Jeden z naszych forumowych kolegów miał nawet bliskie spotkanie z policją z powodu "driftowania" na tym terenie. Nie obyło się bez konsekwencji finansowych na rzecz C.H. Ptak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10003838_931054493623807_687452299614633

Dobra, żona poszła w końcu spać, to mogę pisać:

Jak na WSZYSTKO, to rozumiem że na tą piękną panią też :smile:

Obecność obowiązkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARMONOGRAM NA SOBOTĘ:
12.00 - Rozpoczęcie imprezy
12.15 - Konkursy sprawnościowe
12.30 - Pokazy Karate
12.45 - Pokazy Wilków Łódzkich
13.00 - Pokazy mody motocyklowej
13.15 - Stunt
13.30 - Pokazy Boksu
13.50 - Pokazy z udziałem służb ratunkowych
14.10 - Poczęstunek dla gości - tort
14.30 - Przejazd bolidu Iron Warriors
14.45 - Przerwa techniczna
15.00 - Pokazy mody motocyklowej
15.15 - Stunt
15.30 - Tomek Kulik (prezentacja na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym)
15.45 - Przejazd bolidu Iron Warriors
16.00 - Konkursy sprawnościowe
16.30 - Wręczenie nagrody dla najlepszego wystawcy FŁM DAY 2015
16.45 - 17.00 - Zakończenie imprezy

22.00 - After Party w klubie Futurysta przy al.Politechniki 7 w Łodzi

*Harmonogram może ulec delikatnym modyfikacjom.


Zachęcamy do nieodpłatnego pozostawienia motocykli na sprzedaż. Wystarczy zabrać ze Sobą wypełniony formularz, który jest do pobrania tutaj.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie ma możliwości wydrukować formularza to ja wydrukowałem 10 szt jak co to się zgłaszać na urodzinach to dam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jacyś chętni, żeby przed wejściem do Futurysty zrobić w okolicy jakiegoś małego plenerowego beforka?

Impreza w klubie zaczyna się późno, można wcześniej spotkać gdzieś za winklem, wypić piwko i pogadać ze starymi i nowymi znajomymi jakoś koło 20-21. Wszak mamy w tym już pewne doświadczenie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy są jacyś chętni, żeby przed wejściem do Futurysty zrobić w okolicy jakiegoś małego plenerowego beforka?

Impreza w klubie zaczyna się późno, można wcześniej spotkać gdzieś za winklem, wypić piwko i pogadać ze starymi i nowymi znajomymi jakoś koło 20-21. Wszak mamy w tym już pewne doświadczenie :biggrin:

Why not jak to mawiają starzy górale :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Pabianic, właściciel komisu z moto odzieżą w Pabianicach na Zamkowej 59 chętnie przyjmie na jutrzejszym bazarze nasze plakaty lub ulotki - stoisko D412.

Edytowane przez Przemmo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie beforka: ja bym chętnie się zebrał jakoś koło 20:30, za wejściem do Futurysty, z jakąś skromną wałówką, żeby w gardle nie zaschło, więc jak ktoś ma ochotę, to niech wbija, kilka osób powinno być :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę jest ktoś chętny mnie podnieść na (Fłm Day 2015) jestem z łódź jak coś. Mogę się dorzucić do paliwa

powitalnia zaprasza ?? Edytowane przez OmLeT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...