Skocz do zawartości

adasko90


adasko90

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Mam nadzieję, że moderatorzy/administratorzy mi to wybaczą, ale witam się z Wami poraz drugi! Dlaczego? Moje ostatnie powitanie miało miejsce w 2012 roku, ale niestety z różnych przyczyn kupiłem motocykl dopiero teraz i pomyślałem, że wypadałoby przywitać się ponownie, tym razem z bardziej szczegółowymi informacjami :smile:.

Na imię mi Adam, mam 25 lat, mieszkam na Bałutach :smile:. Wczoraj kupiłem Yamahę Fazer FZ600 z 2000 roku :smile:.

Na wejście mam jedno pytanie - moto ma niesprawne lewe lusterko, czy ktoś może polecić jakie lusterko kupić (to które jest założone teraz składa się, jest 3częściowe, ma straszny luz na łączeniu). Dodam, że jestem wysoki (196cm) i wolałbym, żeby nie było to oryginalne lusterko (są krótkie i widzę w nich jedynie swoje barki :biggrin:).

 

Witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie! :smile:

Edytowane przez adasko90 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać . Odnośnie lusterka to w drugi weekend maja jest Moto Bazar na starcie w Łodzi tam na pewno kupisz . Zapraszamy na czwartkowe spoty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :biggrin:

 

Potwierdzam na moto bazarze kupisz wszystko co ci potrzebne a nawet więcej :"D

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedź!
 

Cieszę się, że daliście info o motobazarze, do Startu mam 5 minut drogi piechotą to na pewno się pojawię, pytanie tylko czy mój portfel to zniesie... :biggrin:.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...