Skocz do zawartości

Otwarcie Sezonu Motocyklowego W Zgierzu - 02.05.2015


Siaku

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie tego zlotu będzie ktoś wrzucał filmik na youtube z tego zlotu ? Widziałem, że sporo ludzi miało kamerki. Bardzo bym prosił o jakieś podesłanie filmiku jeśli można, z góry dziękuje i pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byliśmy i powiem szczerze... postaliśmy, popatrzyliśmy na "pokaz super enduro" - 3 przeszkody i jazda w kółko, fajnie gościu skakał no ale.. - i pokaz ratownictwa (opisywany tak znużonym, monotonnym głosem, że słuchać nie mogłem). czuję DUŻY DUŻY niedosyt, spodziewałem się czegoś.. fajniejszego. sporo atrakcji dla dzieciaków, ale dla motocyklistów nie za bardzo. 

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy zlot jakich wiele... gdzie największą atrakcją jest darmowa zupka. Zalewajka smaczna, pojedli, postali, pogadali, połazili i zawinęli się na wycieczkę. Miał być Płock ale wyszła działka u Sebola i grillowanie. Pogoda dopisała, towarzystwo doborowe... czego chcieć więcej. Byłem napalony na lot balonem, ale poczytałem wcześniej na ten temat i już po sile wiatru było wiadomo, że raczej nie będzie. Nie pomyliłem się  :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zapomniałeś Aidekk dodać że impreza przeciągnęła się do 1.00 w nocy i też było fajnie 

Oczywiście, że było fajnie, w końcu towarzystwo doborowe. Za to najlepsze było poranne jechanie z Romanem na plecaku po moto... 3 razy odśpiewałem sobie w myślach "anielski orszak". Bez kitu... nie lubię nie mieć wpływu na "akcję". Podziwiam plecaczki :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...