Skocz do zawartości

Nocne Wilki W Polsce


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Aidekk, bardzo niechętnie, ale zgadzam się z Tobą.

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk napisałeś cytuję "Jakby nie oni to byście teraz po niemiecku mówili" nie zgadzam sie, historia mogłaby się potoczyć na milion różnych sposobów a to co napisałeś to tylko rodzaj historii altrnatywnej, w momencie wyzwalania naszego kraju, porażka nazizmu była już tylko kwestia czasu, można powiedzieć że nasz kraj stał się łupem wojennym dla stalinizmu, niestety.

Co do rajdu to jestem zdania że należy przepuscic a nawet ułatwić maksymalnie przejazd i dojazd do miejsc pochówku żołnierzy radzieckich, nie musimy się z nimi zgadzać ale zabranianie im podróży na groby przodków jest nieprzyzwoite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to nazwał brakiem wychowania a nie "fajnością".

 

Pierwsza sprawa - Na prawdę nie rozumiem, że jest wokół tego taki negatywny szum. Co z tego, że Putin ich lubi? To od razu trzeba ich bojkotować?

 

Druga sprawa jest taka, że jest to przejazd z okazji uczczenia wyzwolenia przez Armię Czerwoną m.in. Polski i nie wiem czy Bronko-fani zapomnieli, ale tak, to Armia Czerwona nas wyzwalała spod okupacji Hitlera. Jakby nie oni to byście teraz po niemiecku mówili. Trzeba ich zostawić w spokoju.

 

Trzecia sprawa jest taka, że jacy by nie byli są to bracia-motocykliści. Zajrzyjcie j**ani hipokryci do tematu "Lewa w górę" i poczytajcie sami siebie, bo niektóre wypowiedzi tutaj w zestawieniu z tamtymi wypadają słabo.

 

To jest perełka. Ciekaw też jestem kto podczas tego przejazdu Nocnych Wilków okaże się swołoczą. Bo jak widzę nastawienie co poniektórych, to wychodzi na to, że Polacy.

 

 

Zgadzam się w 100%. Co do historii alternatywnych o których mówisz Luki to jak mówisz historia mogłaby potoczyć się na milion innych sposobów - także tych nie zbyt korzystnych dla nas jako narodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk napisałeś cytuję "Jakby nie oni to byście teraz po niemiecku mówili" nie zgadzam sie, historia mogłaby się potoczyć na milion różnych sposobów a to co napisałeś to tylko rodzaj historii altrnatywnej, w momencie wyzwalania naszego kraju, porażka nazizmu była już tylko kwestia czasu, można powiedzieć że nasz kraj stał się łupem wojennym dla stalinizmu, niestety.

Co do rajdu to jestem zdania że należy przepuscic a nawet ułatwić maksymalnie przejazd i dojazd do miejsc pochówku żołnierzy radzieckich, nie musimy się z nimi zgadzać ale zabranianie im podróży na groby przodków jest nieprzyzwoite.

To że była kwestią czasu to skutek - dla niektórych niestety - ofensywy radzieckiej która w dużej części wyzwoliła ziemie Polski - gdyby nie ona alianci nie otworzyli by tak szybko drugiego frontu.

Tak czy owak to oni pogonili hitlerowców a za to co przynieśli nie odpowiadają raczej zwykli żołnierze walczący w pierwszej linii.

Co do motocyklistów - niech jadą . Co do ich poglądów jak każda nacja ma prawo domagać się silnego i mocarstwowego własnego państwa. Zaczną się zachowywać mało rozsądnie są odpowiednie służby aby sprowadzić ich do pionu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie dziękujemy im tak bardzo ... co się działo jak szli (gwałty, kradzieże ).

Ile niechcianych dzieci się urodziło nie wspominam, gdy dziecko rodziło dziecko ...

Ile tych kobiet popełniło samobójstwa.Patrząc na kartę historii, doniesień wszyscy byli do siebie podobni.

Ale co do samych motocyklistów i ich przejazdu to póki nie rozrabiają nie mam nic przeciwko ( jedna pasja). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech jadą, a my Polacy powinniśmy pokazać im czym jest kultura zachodu i że Polska to właśnie cywilizowany kraj. Mam nadzieję że dostaną odpowiednią eskortę i że cały przejazd będzie zwykłym rajdem. I niech sobie prowokują, chodzi o to aby nie dać z siebie zrobić chamów. Pewnie będzie tam nie jedna kamera wiec wszytko będzie udokumentowane. Co do samych NW ... po prostu ruscy i tyle. Co tu dużo gadać.

 

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ludzie, którzy chcą bojkotować przejazd wilków są niedoinformowani, lub nawet informowani wybiórczo.

Czy ktoś z nich wie, że Polscy motocykliści oddają hołd poległym w Katyniu ? Czy ktoś ich tam gania ?

Propaganda to jedna z chorób cywilizacyjnych, których życzę wszystkim nie złapać... LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aleksander Załdostanow zapowiedział na konferencji prasowej, że jego grupa Nocne Wilki odwiedzi na trasie rajdu Katyń oraz Skwer Wołyński w Warszawie, gdzie znajduje się pomnik ofiar rzezi wołyńskiej oraz 27. Dywizji Piechoty Armii Krajowej.

Na dzień 29 kwietnia grupa zamówiła z z kolei rosyjskojęzycznego przewodnika w Auschwitz.

Jak mówił Aleksander Załdostanow dla kanału telewizyjnego Rossija-1, polscy motocykliści jeździli z Nocnymi Wilkami do Kaliningradu i Sewastopola, gdzie byli witani przez ludzi z rosyjskimi flagami".

A podobno mieli tylko sławić Putina i wujaszka Joe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...