Skocz do zawartości

Nocne Wilki W Polsce


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mi się to gryzie motocyklista / Harley'owiec i polityka, utkwił mi model Amerykańskiego "Easy Rider'a" i postrzegam motocyklistów jako ludzi wolnych, a nawet anarchistów, obieżyświatów którzy zdają się nie interesować państwowymi sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że to motocykliści, to trzeba pamiętać że to ruska swołocz

Edytowane przez Roberto-pol72 (wyświetl historię edycji)

Darmowe Ogłoszenia Lokalne     Malito.pl

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Tomasz w tym temacie, źle będzie jak ktoś będzie chciał im dopiec, źle dla tych którzy później zdecydują się odwiedzić czy to docelowo czy przejazdem ich kraj...Myślę że to by się rozniosło w ich mediach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my jesteśmy Polakami, i lubimy zaskakiwać.. Pytanie czy tym razem zaskoczymy pozytywnie, czy negatywnie.. ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to widać jak na dloni ze ktoś chce wykożystać fakt przejazdu kilkunastu/kilkudziesięciu motocyklistów przez Polskę do wywołania jakichś spięć czy incydentów.

Śmieszy mnie jak wielu ludzi daje się wkręcić w to całe zamieszanie...

Nasi rodacy jeżdża do Katynia i generalnie na wschód i nikt z tego nie robi szumu.

Każdy ma swojea poglądy i nie nam jest wtykać nosy w ich upodobania.

Przez takie akcje możemy tylko zaszkodzić bikerom z Polski w wojażach do Rosji. Wjadą, przejadą i wyjadą. Po co drążyć temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tajnywspółpracownik

Media podgrzewają atmosferę, jest temat-są pieniądze. A przecież ile autokarów z turystami z Rosji przyjerzdza do Polski! Oni też nam zagrażają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko rozumiem,jednak jak by nie było nie zapominajmy że wszyscy jesteśmy jakby wielką rodziną.Nie ważne czy z Polski,Rosji,Włoch czy Ameryki.A może to fajni ludzie? I miło by było z nimi się poznać.Osobiście nie mam nic przeciwko.Przypominam że jeszcze wojny nie mamy więc po co się uprzedzać? :smile: A i plusy widzę,skoro media pozytywnie nagłośnią tą wyprawę to można więcej ugrać tzn.zauważyliście że od pewnego czasu ludzie jakby więcej miejsca zostawiają by przejechać między autami?,albo że sami zjeżdżają już częściej niż kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żyjemy w tak dziwnym kraju, że jest wielkie prawdopodobieństwo, że ich przejazd skończy się jakimś skandalem.

Przecież to są motocykliści, normalni ludzie, tak jak znacząca większość polskich motocyklistów. A to, że są sympatykami Putina, to ich sprawa, bo idąc tym tokiem rozumowania należałoby zrezygnować z motocykli bo Putin je lubi.

Media póki co nie przedstawiają tej sytuacji zbyt pozytywnie, tylko podjudzają ludzi do buntu i zablokowania tego przejazdu.

Nie pozostaje nic innego jak tylko w taki sposób przedstawić to jak część tego kraju wygląda:

1289505763_by_COMMANDOS_600.jpg

 

Make love, not war ... :pa:

Non quo sed quo modo :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajni ludzie nie podają ręki putinowi :P A tak naprawdę chodzi o zaufanie. O to jak ruscy potrafią manipulować. Np. Odbijamy Krym bo tam jest duża mniejszość rosyjska. Człowiek może wyjechać z jakiegoś kraju ale mentalność danego kraju nie wyjdzie z człowieka.... Niestety działa we wszystkie możliwe strony....

 

Polak = złodziej... Niestety to prawda, w dodatku jeszcze innego Polaka wpierdzieli na minę.

Anglik = flegmatyk... Powoli, racjonalnie przemyślmy to przy herbacie.

Itp itd...

 

Dlatego z ruskimi a) nie pije. B) nie podpisuje paktów o nie agresji. c) nie jeżdzę na wschód.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bicie piany. I tak im możemy skoczyć i tak :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://fakty.interia.pl/prasa/news-gang-putina-przejedzie-przez-polske-polacy-protestuja,nId,1715298

można by też "zrobić sobie wycieczkę " :biggrin: Ktoś tam wspomniał o obstawie takiego przejazdu by nie było burd itp.
ALE! Pamiętajmy że to też motocykliści! Lubią Putina i są "od niego" ,no i co z tego? Osobiście nie mam z tym problemu.Ludzie Putin to polityka a przejadą przez Polskę  żywi ludzie na swoich maszynach do których też można by się było uśmiechnąć.
 


Aleksander Załdostanow komentując trasę rajdu oświadczył, że nie zamierza zmieniać planów. "Nie jedziemy w gości do Polaków. Naszym punktem końcowym jest Berlin. Jaka będzie akcja, taka będzie reakcja" -  mówił w wywiadzie dla rosyjskiej redakcji Polskiego Radia.

No więc rozsądniej było by udawać grzecznych i miłych dopóki oni są grzeczni i mili :smile: Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano w Tv jakiś mądrala od Dudy nawoływał do uniemozliwienia przejazdu Nocnych Wilków. Na pytanie prowadzącego, czy nie obawia się, że odbije się to na uczestnikach Rajdu Katynskiego (swoją drogą - brawa dla prowadzącego), odpowiedział coś na zasadzie "a co nas obchodzą ludzie z Rajdu Katyńskiego? Niech się martwią o siebie lub nie jadą."

No kutfa, ręce mi opadły od słuchania tego pisiora.

Ludzie, zacznijmy oddzielać życie prywatne od polityków, bo oni i tak mają nas w d*pie i jedyne o czym myślą to to, jak nasz wydymać.

Ryży platformers już spierdzielił z tego kraju, bo wie, że tutaj zaraz wszystko pieprznie.

Myślicie, że te wszystkie politykiery będą się nami przejmować, gdy Rosja rozpocznie wojnę?

Kutasiarze wydadzą dekret, na podstawie którego nakażą nam walczyć w obronie ich opasłych d*p, a tymczasem sami spakują swoje rodzinki i wypierdzielą gdzieś, gdzie nawet w TV nie będą mówić o wojnie w jakiejś tam Polsce...

 

Asymilujmy się najpierw jako naród, później z innymi narodami i w ten sposób rozwalimy ten cały burdel na Wiejskiej. Pozniej odwiedzimy Brukselę, by pozdrowić pozostałych...

 

I nie, nie mam w planach popełnić samobójstwa... To tak gdyby PO, PiS, SLD i te inne bzdety zamierzały mi to ułatwić ;)

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc od tematu.

Ja to widzę inaczej , są różni ludzie w polityce, mieszanie wszystkich z g..... nigdzie nie prowadzi, jedynie zniechęca porządne osoby do tego aby się zabrać za politykę wiec takie obrzydzenie jest wg mnie kopaniem pod własnym tyłkiem. Trzeba się po prostu zainteresować, poczytać, pochodzić na spotkania, odświeżyć sobie pamięć, trochę historii kto co obiecywal, kto mówił jedno a zrobił inne, w ten sposób wybrać tych, którzy są ludźmi godnymi zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Piłsudskiego nie wskrzesimy, a reszta... Moje stanowisko znasz.

Przez tyle lat, rządzący w tym kraju okradali w mniej lub bardziej zawoalowany sposób swoich obywateli. Dotknęło to każdej osoby, która się tutaj wychowała, prowadzila działalność gospodarczą itd.

Dlatego KAŻDY, kto dorwie się do koryta, najpierw dąży do zabezpieczenia swojej rodziny, siebie i przyjaciół. Dlatego ustawiane są przetargi, ustawy tworzone pod konkretne osoby/firmy itd.

Każdy z nich wie, że po nim może przyjść jeszcze większą menda, która dla swoich korzyści zechce uprzykrzyć życie wlasnie jemu i jego bliskim, gdy nie będzie już partyjniaczkiem, z różnych powodów.

Dlatego rozdzierają nasz kraj pomiędzy siebie, a my, zwykli obywatele, posłusznie na to patrzymy i naskakujemy na siebie wzajemnie w rytm muzyki granej przez zespół pieśni i tańca nieRZĄD, pod batutą jakiegoś Oligarchy ujwiskąd...

 

Porządne osoby... Nawet pastor przy korycie kwiczy radośnie raz w jednym chlewiku, raz w drugim, raz w trzecim... Tam, gdzie gospodarz więcej zielonki podrzuci lub obieca, że podrzuci... ;)

Edytowane przez motoTomasz (wyświetl historię edycji)

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale Piłsudskiego nie wskrzesimy, a reszta... Moje stanowisko znasz.

Przez tyle lat, rządzący w tym kraju okradali w mniej lub bardziej zawoalowany sposób swoich obywateli. Dotknęło to każdej osoby, która się tutaj wychowała, prowadzila działalność gospodarczą itd.

Dlatego KAŻDY, kto dorwie się do koryta, najpierw dąży do zabezpieczenia swojej rodziny, siebie i przyjaciół. Dlatego ustawiane są przetargi, ustawy tworzone pod konkretne osoby/firmy itd.

Każdy z nich wie, że po nim może przyjść jeszcze większą menda, która dla swoich korzyści zechce uprzykrzyć życie wlasnie jemu i jego bliskim, gdy nie będzie już partyjniaczkiem, z różnych powodów.

Dlatego rozdzierają nasz kraj pomiędzy siebie, a my, zwykli obywatele, posłusznie na to patrzymy i naskakujemy na siebie wzajemnie w rytm muzyki granej przez zespół pieśni i tańca nieRZĄD, pod batutą jakiegoś Oligarchy ujwiskąd...

 

Porządne osoby... Nawet pastor przy korycie kwiczy radośnie raz w jednym chlewiku, raz w drugim, raz w trzecim... Tam, gdzie gospodarz więcej zielonki podrzuci lub obieca, że podrzuci... ;)

 

Od razu czytając to w głowie słyszałem adaptacje "Do prostego człowieka" Tuwima. :smile:

+1, motoTomasz, myślę tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...