Skocz do zawartości

Chmurka


Mariooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zacznę od tego ze dałem du... nie dosłownie ale prawie:)

 

Miałem wstępnie umówiony parking pod wiatą(nie zapłacony) i tak mi się skumulowało zajęć w pracy ze nie dałem rady podjechać do gościa i załatwić reszty formalności(zapłacić). Facetowi trafiła się fura do parkowania i wziął co jest wiadome lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu... Teraz mi zaproponował pod chmurką jak Wy się na to zapatrujecie?  Wiadomo pokrowiec można założyć ale dach to dach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co trzymać moto za siatka pod chmurą jak za darmo pod blokiem masz to samo?? Szukaj wiaty albo garażu to moja rada. Jeśli chodzi o pokrowce to jestem sceptycznie nastawiony do stosowania ich jako jedynej ochrony motocykla. Jak  bym miał wybierać na twoim miejscu to kołował bym inny dach dla moto albo trzymał pod blokiem o ile jest jaka kolwiek możliwość postawienia go tam. A jeśli chodzi o bezpieczeństwo twojego moto to raczej już wszystko zależy od dzielnicy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sezony trzymałem pod chmurką i pokrowcem Oxforda i to nie pięknego Horneta tylko poczciwą XJ600S z roku 92 ale i tak serce bolało jak lał deszcz.
Każdy ma indywidualne podejście do sprzętu. Czy Twój parking pod chmurką za taką samą kaskę jak pod wiatą?

Czy jest szansa, że coś się potem zmieni? Z drugiej strony Paryż, Barcelona, sprzęty stoją cały rok i jeżdżą ;-)

Wiata będzie lepsza - wiadomo - ale jak nie dasz rady to kup porządny pokrowiec i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matik, na Bałutach, przy Franciszakańskiej, pod blokiem na rejestracjach jeszcze z poza łodzi.... wiesz co mógłbym rano zastać albo czego nie zastać któregoś strasznego ranka :smile:

Parking mam blisko, gość powiedział ze jeszcze będzie stawiał wiaty wiec miejsce będzie.

 

gary, na wstępie Dzięki za miłe słowo na temat Horneta:D tak jak wspomniałem wyżej szansa na wiate jest, facet cały czas tam rozwija ten parking wiec jest szansa ze coś sie znajdzie, powiedział ze jak coś się postawi to od razu mnie wstawia.  Fakt ze na myśl o deszczy byłbym spokojny gdyby to była wiata :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Fakt ze na myśl o deszczy byłbym spokojny gdyby to była wiata

Trueeee, ale na widok słońca będziesz niespokojny jeśli moto nie będzie dostępne do jazdy ;-)

Na Twoim miejscu, brałbym cokolwiek strzeżonego i czekał na wiatę. Raz ukradziono mi rower, i jeśli to było mega niefajne uczucie to co musi być przy skradzionym motongu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi ukradli pod tym blokiem radio warte max 150zł zapewne w lombadzie dostali za nie 50zł... wiec nawet nie bede tego komentował, ostatnio nawet ktoś przebiegł mi po samochodzie i zostawił ślady butów na moim nowym 23 letnim lakierze....

 

 Wiec moto postawi tam góra na 10 minut:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by wkurzało codzienne zdejmowanie i zakładanie pokrowca, szczególnie po deszczu.. Więc pod chmurką bym odrzucił ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, taka sytuacja:)

Okazało sie ze koleś pomylił mnie z innym chcącym wynajać miejsce ale na maratońskiej bodajże i... eureka miejsce pod wiatą jest:))

 

W sumie temat do zamknięcia. Bardzo wam dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

 

Możliwe ze facet będzie miał miejsca, wiec założę nowy temat może ktoś sie jeszcze załapie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to się upiekło... Hmmm no co do dzielnicy ja mieszkam Olsztyńska/Hipoteczna - ciekawie też nie jest.. :smile:  W sumie mamy blisko do siebie to proponuje wspólne latanie jak się uda :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...