Skocz do zawartości

Spotkania "125"


Spons78

Rekomendowane odpowiedzi

kibicuję i zazdroszczę ---> u mnie weekend zapowiada się na Uczelni nast weekend też zablokowany a nast. następny zapraszam na Moją Obstawkę 13.06 z terminami u Mnie gorzej niż do Lekarza w Państwowej Służ.Zdrowia ale za to może w Czerwcu Lipcu ?

Albo w któryś czwartek ?

 

Pozdro i życzę pogody 

Moja pasja i mój cel , jeżdżę chinolkiem bo tak chcę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, żona mnie z domu wygoni :smile:

O której planujesz wyjazd?

Może uda mi się wyrwać, chociaż jeśli się nie mylę to na objazd Jeziorska mieliśmy jechać po spocie w Aleksandrowie 30 kwietnia.


Rafał, jeśli pogoda nie nawali to w ten czwartek tradycyjnie mały przelocik jest wskazany

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi,

A nie da rady wyjechać wcześniej, tak koło 11 i wrócić koło 17 ?

Wtedy jest duża szansa, że też się wybiorę.

Daj znać.

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Co do pogody to będzie w tym tygodniu będzie lipa z pogoda włącznie z tym czwartkiem, ale z natury jestem optymistą dziś mnie w drodze powrotnej z pracy do domu złapała ulewa ale jakoś się dojechało. :smile: 30maja są dni Aleksandrowa i ma być piknik ale nie zaszkodzi nad Jeziorsko wybrać się wcześniej :smile: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzio jak tam idzie prawko?ja już Yamahe sprzedałem

i posiadam bandytę 600 i na prawko tez poszedłem.

Od jutra jazdy zaczynam mam lipę bo instruktorowi nie pasuje po 16 tylko w godzinach rannych  ale jutro będę gadał osobiście co z tym fatem zobić i jak to pogonić za ile to swoje pogoniłeś i ile  dałeś  za bandytę

Witam , mam 125 i także chciał bym się wbić do waszej grupy , niestety czwartki po południu nie za bardzo mi pasują (szkoła), ale w weekendy chętnie bym z wami polatał , i mam pytanie jaka mniej więcej prędkość przelotów ?

Ja czsami ile fabryka dała czyli 120  ,a newet i więcej jak jest z górki  ale czekam jak lecimy paczką

Edytowane przez Dyzio81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra jazdy zaczynam mam lipę bo instruktorowi nie pasuje po 16 tylko w godzinach rannych  ale jutro będę gadał osobiście co z tym fatem zobić i jak to pogonić za ile to swoje pogoniłeś i ile  dałeś  za bandytę

Ja czsami ile fabryka dała czyli 120  ,a newet i więcej jak jest z górki  ale czekam jak lecimy paczką

Potwierdzam, Paweł w trasie z nudów przysypia, ale grzecznie czeka :smile:

 

Dziś znów miałem przejażdżkę w deszcz, jak to załatwić żeby jeździć i mieć czysty motor (oczywiście pytanie retoryczne)?

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra jazdy zaczynam mam lipę bo instruktorowi nie pasuje po 16 tylko w godzinach rannych  ale jutro będę gadał osobiście co z tym fatem zobić i jak to pogonić za ile to swoje pogoniłeś i ile  dałeś  za bandytę

 

Ja czsami ile fabryka dała czyli 120  ,a newet i więcej jak jest z górki  ale czekam jak lecimy paczką

Yamaha poszła za 6000 a za bandytę dałem 5000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha poszła za 6000 a za bandytę dałem 5000

No to na kurs ci jeszcze coś zostało ja dziś po jazdach powiem tak wszystko robię na miękko instruktor widzi że się nudzę na placu bo w godzinę ogarnąłem wszystko jest dobrze.Na moim ścigu 8 jest bardzo trudna na turystyku banał :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj się dowiedziałem od syna że  w jego szkole jest organizowany piknik szkolny w sobotę rano do 16.Więc z przykrością muszę przełożyć wyprawę nad Jeziorsko

Bardzo przepraszam że narobiłem wam chęci .

Do zobaczenia na dzisiejszym spotkaniu pod halą .

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się od razu nastawiać, że będzie lać. Z tej pogody korzystam od 3 miesięcy i jeszcze mnie nie zawiodła. Zauważcie jak wilgotność w czwartkowe popołudnie spada. Po 17:00 raczej nie ma szansy na deszcz. Do zobaczenia na czwartkowym spocie. Nie wymiękać  :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy pod nieobecność Tomka sami się organizujemy jakoś na wyjazd jutro jak pogoda będzie znośna czy odpuszczamy całkowicie ?

Oczywiście możemy się jeszcze zgadać na forum jutro rano.

 

Dajcie znać.

 

Pozdrawiam,

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Ja w niedzielę mam chrzciny synka więc też może mnie żona nie puścić :smile: zobaczymy jak będzie z pogoda, najwyżej zostanie tak jak na początku ustaliliśmy ze za tydzień 30maja są dni Aleksandrowa piknik motocyklowy i stamtąd zrobi się wtedy wylot w stronę Jezioraka:) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle organizacja spotkania w klasie 125 cienkawa, zwłaszcza wśród wolniejszych dwukółek.

Jutro rano jadę sobie objechać to Jeziorsko, jeśli ktoś ma chęć to możemy się spotkać około 9:30 w Aleksandrowie, będę jechał ze Zgierza.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafal_szwankowski

Andrzejku tak to czasami bywa że nie zawsze jest tak jak byśmy tego chcieli, zawsze coś się może przytrafić coś wypaść :smile: Poza tym pogoda dziś nie rozpieszcza na dalszą wyprawę, jak dla mnie wolałbym pojechać nad wodę w jakiś słoneczny dzień i ciepławy aby mozna sie było uwalić trochę przy wodzie i chwilę posiedzieć a nie jechać na siłę aby się tylko przejechac z ryzykiem ze się zmoknie i zmarznie :smile: jak to się mówi co wisi nie zatonie, więc chwila cierpliwości a z tego co widzę coraz większą grupa się tworzy 125tek więc jest bomba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak się pogoda trochę wyklaruję mogę się przejechać ale to 9 raczej nie będzie

 

Pogoda nadal do d.....  :smile:

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...